Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A Cypromix fogamzásgátló csak...

A Cypromix fogamzásgátló csak a cisztáimat szünteti meg (PCO), vagy az agyamban lévő hipofízis daganatot is visszahúzza?

Figyelt kérdés
a fél év szedés után ha már abbahagytam akkor lehet tőle végre peteérésem, vagy ahoz ez a bogyó nem elég?
2010. júl. 19. 18:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
De a háziorvos adhat beutalót ideggyógyászhoz:)
2010. júl. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
ja bocs, nem emlékeztem h legutóbb ezt kérdeztem :)
2010. júl. 20. 22:05
 13/17 A kérdező kommentje:
köszi :)
2010. júl. 20. 22:05
 14/17 anonim ***** válasza:
Én írtam, hogy a háziorvos. Előbb olvasd el, hogy mit írtál kérdésnek... -.- Egyébként én is PCOS vagyok, amit kell szednem gyógyszert az kiírhatja a háziorvos is... (endokrinológus írta fel először) A Cypromixet viszont csak nőgyógyász írhatja fel.
2010. júl. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
igen tudom, én cypromixet szedek és azt csak szakorvos írhatja fel, egyébként nekem nem is szabadna fogamzásgátlót szednem elvileg, de ezt muszály, hogy eltűnjenek a ciszták, és normalizálódjon a hormonom. Bár nekem se súlyfeleslegem se szőrszálaim nincsenek
2010. júl. 21. 14:53
 16/17 anonim ***** válasza:
Táplálkozási szokások megváltoztatásával nagyon sokat lehet javítani a dolgon. Nekem 10 éve azt mondták, PCO-m van, majd ha akarok gyereket, kezelik. Néhány éve másképp kajálunk, kerüljük a finomított lisztet és cukrot, a műkajákat, zsírosan és sósan sosem ettem. Nem eszünk fehér kenyeret, húsból szinte csak csirkét és halat (mást csak vendégségben), és hozzá rengeteg gyümöcsöt és zöldséget (ez utóbbit párolva, de leginkább nyersen). Őszi ultrahangon semmit nem találtak!
2010. júl. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

hát vérképem (hormon eredmények) valamint vércsoportom alapján nekem se burgonyát, se olajokat (kivétel oliva) se húsokat, se paprikát paradicsomot, se búzából készült lisztes tésztákat nem szabadna ennem, italból kerülni a teát kávét, alkoholosat, szörpöket (műanyag) mer el van savasodva szervezetem.

Csak vizet és természetes gyümilevet ihatnék, rízst ehetnék, zöldségből gyümölcsből inkább zöldet és amiben sok a vas (meggy, spenót stb) halból is csak egy két félét. De az a baj, hogy én elég vékony vagyok, a cukrom is gyakran leesik, és az sem jó ha egyoldalúan táplálkozom, sőt nekkem kifejezetten mondták hogy só hiányom van, meg az kicsit benn tartaná a vizet, ami jó mer sokat pisilok és sokat fogyok is. Sósat amúgyis kívánom, ásványi anyagtól nem szabad megvonni a szervezetet, amit te eszel az azért jó mert lúgosítja a szervezetet. De én nem is érzem jól magam akkor ha csak zöldséget, csak halat, vagy rízst eszem, van amit a gyomrom nem bír, meg elég vérszegény is vagyok.

2010. júl. 23. 11:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!