Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől van, hogy ebben az...

Mitől van, hogy ebben az évben már 3-szor volt hüvelygombám? Nem veszélyes, el is múlik, de mitől újul ki? 35 éves vagyok, eddig sohasem volt ilyen problémám. Most babát tervezünk.

Figyelt kérdés
2008. nov. 18. 10:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! A ping-pong effektus: Téged kikezelnek, de a párodat nem, amikor te már gombamentes vagy, a párod visszaadja neked.

Szerintem ezért nem túl szerencsés, hogy a patikában recept nélkül kaphatóak ezek a gyógyszerek/krémek, mert nem mondja senki a nőnek, hogy bizony a partnert is ki kell kezelni.

Amennyiben a doki írt fel gyógyszert, akkor meg neki kellett volna téged tájékoztatni a ping-pong effektusról.

Üdv.

2008. nov. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Probald ki a candida dietat, vagy egyutt a paroddal, ez segiteni fog nektek! Gondolom azert ujul ki mindig, mert nincs kiirtva rendesen!

Ettol a candida dietatol el kell hogy muljon a problema.

2008. nov. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

párodon nem jön ki csak fertőződik, persze nem tőle kaptad el a betegséget, csak ő tőled, és ahogy meggyógyulsz nem gumival védekeztek, aztán visszakapod tőle, amikor már nem kezeled magad, vagy lehet bogyótól lett olyan, nekem is attol jött ki, yasminelle mellékhatásaként, de lehet tangától is, surol és megsérti a bőrt, ott nedvezik és befertőződik. a tundra meg a francia bugyi egészségesebb bár igaz nem divatos.

ha bogyótól van abba kell hagyni, de ha már beteg vagy nem elég abbahagyni kezelni is kell, de kezelni sem elég, váltani is kell, ha nem akarsz mokuskerékben lenni. főleg ha valaki betétet hord akkor veszélyes, meg végülis nálam az volt a baj h elfelejtettem időben betartani az egy hét szünetet a levelek közt aztán sok volt egyszerre a bogyó a szervezetemnek :)


szerintem ha szedsz bogyót váltsál, yasminelle az nem jó, a yadine meg ugyanaz csak más néven fut....

te szedsz bogyót ha igen akkor milyent?

2009. szept. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Szerencsére azóta elmúlt. A dokim akkor azt mondta, hogy a sok édességtől is lehet. Azóta próbálok egészségesen étkezni, és nem is volt baj.
2009. szept. 15. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!