Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az probléma, hogy egy kicsit...

Az probléma, hogy egy kicsit darabos a menstruációm? Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Eddig nem nagyon vettem észre, hogy ennyire darabos lenne. Vagy talán ez így normális? Szeptemberben vettem be esemény utáni tablettát, azóta nagyon kevés volt, most kb annyi, mint amilyen szokott, de így is 1héttel hamarabb jött meg.
2008. nov. 16. 21:27
 1/9 anonim ***** válasza:
56%

Nem akarlak elkeseríteni, de akkor szokott darabos lenni, mikor magzat "távozik" a szervezetedből :((

Én ezt a magyarázatot ismerem, remélem, azért veled nem ez történt, talán más oka is lehet.

2008. nov. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Természetesen lehet más oka is!!! Nekem akkor is volt darabos menzim, amikor még nem is feküdtem le senkivel!!!!! Ha meg vetélnél, azt nem úsznád meg darabos menzivel. És mivel szeptemberben vetted be az esemény utánit, azóta már más jelei is lettek volna a terhességnek. Amúgy meg az eseményi utáni tabletta azért van, hogy megakadályozza a terhességet, magyarul ne hallgass az előző hozzászólóra, mert járatlan a témában, és nincs igaza. Neked csak azt tudom mondani, hogyha rendszeresen ilyen a vérzésed, akkor kérdezz rá a nőgyógyászodnál. Szerintem nem lehet semmi komoly: menzesz alatt levállik a méhnyálkahártyája, ettől pl lehet darabos.
2008. nov. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
Szerencsére te járatos vagy, de nem csak ebben, hanem abban, is, hogy jól leugasd a másikat! Én csak jó szándékkal válaszoltam, és odaírtam azt is, hogy ezt az okát ismerem, de más is lehet. Szóval lehet, hogy én nem vagyok "járatos", de te meg rosszindulatú, kötekedő ember vagy.
2008. nov. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
25%
nem ugattalak le, te vagy inkább túlérzékeny nem??:P
2008. nov. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Na, ne vitatkozzatok! Köszönöm mindkettőtöknek a választ! Remélem tényleg semmi komoly. Majd ha legközelebb is ilyen lesz, akkor elmegyek nőgyógyászhoz és megkérdezem, hogy miért van ez. De ennyire darabos még nem volt.

18 éves vagyok amúgy :)

2008. nov. 16. 21:59
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel legutóbb nagyon kevés volt a vér mennyisége, lehet hogy nem lökődött le teljes egészében a nyálkahártya ami most megtörtént. A darabos vérzés lehet terhességkor is, szűz lányként is, mindez attól függ, hogy milyen vastag volt a nyálkahártya és mennyire hirtelen történik a lelökődés. Tehát ne ijedj meg, nekem volt, hogy diónyi alvadt darabok jöttek, se terhes nem voltam, sőt bajom se volt.
2008. nov. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Akkor megnyugodtam.... :)
2008. nov. 17. 06:25
 8/9 anonim válasza:
Nekem is szokott lenni, akkor is, ha nem éltem nemi életet két menstruálás között. Ne aggódj :)
2008. nov. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben! köszi! :)
2008. nov. 18. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!