Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy vegyem meg a tampont?...

Hogy vegyem meg a tampont? (Bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Na az van, hogy most fogok átállni a tamponra, és minti szeretnék venni. Anyával szoktunk beszélgetni, de akkor inkább csak a betétről fecseg. Am tampon van itthon mert anya a munkhelyén azt használ, de az normál tampon nekem meg ugye mini kéne. Én elmennék venni, de falun lakok, és ott ugye mindenki pletykál(főleg az öregek) és nem akarom h. másnap mindenki arról beszéljen h. tampont vettem...Városba meg sztem ennyiért nem fogok bemenni...Amúgy találtam egy minit az anya fiókjában(sampont keresvexD) de abból nm hiszem h. több lenne.. Esetleg nézzem meg alaposabban?? Vagy mi legyen??:S

Köszi a válaszokat:)

13L


2010. júl. 15. 18:48
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:)

utolsónak: fura, hogy a többiek értették...neked szerintem rossz a felfogásod:)

2010. júl. 16. 10:50
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
ne haragudj hogy írok megint de szerintem még elég sok mindenhez kislány vagy:)
2010. júl. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én is faluban laktam,(hálistennek már nem) én is így gondoltam, nagyon ciki egy kis falusi boltban, a termékmintát meg a postás kezdi el pletykálni. Normallal is kezdhetsz, én super-rel kezdtem, és nem volt vele semmi bajom. Ésha városba mentek akkor vegyél a zsebpénzedből. Sok sikerrt.
2010. aug. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!