Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális a sötét barna folyás...

Normális a sötét barna folyás tinédzser korban?

Figyelt kérdés
Az van, hogy eddig életemben 3 szor jött meg. Teljesen rendszertelenül. A legutóbbi szeptember 9-étől szeptember 16-ig tartott, majd pár napig véres folyásom volt. Azóta 1-2 napos szünetekkel sötét barna folyásom van. Ez normális, vagy elkezdjék írni a végrendeletemet? ༎ຶ︵༎ຶ

2019. szept. 26. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
13%
Végrendelet helyett vonulj el nőgyógyászhoz az összefertőzött... tudod middel.
2019. szept. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem nagyon fürödtem nyáron a balatonban, kádban soha nem szoktam fürdeni. Természetesen szűz vagyok. Menstruáció ideje alatt fokozottan figyelek a higiéniára. Szóval szerintem nem kaphattam fertőzést
2019. szept. 26. 19:25
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem rég indult meg ez a folyamat benned nem kell aggódni , ez természetes ,idővel beáll a ciklusod és mikor már a hormonjaid is megfelelő mennyiségben fognak termelődni + rendesen megvastagszik a leváló nyálkahártyád a barna folyás rendes vérzéssé alakul át.

Ha továbbra is fenn áll ez a helyzet akkor sem kell medijedni, itt nem fertőzésről van szó ,valakinek nehezen áll be a ciklusa lásd 10/4 nő. Ilyenkor célszerű nőgyógyászhoz menni aki megvizsgál és kapsz egy gyenge fogamzásgátlót ami segíti a ciklusod normális működését. :) ha van még kérdésed akkor nyugodtan írj.

2019. szept. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Teljesen normális, nekem egy éve van meg és másfél hónaponta jön meg:D eleinte fél évig néha-néha barnáztam aztán beállt
2019. szept. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!