Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitol lehet, h nem erzem a...

Mitol lehet, h nem erzem a menstruácio kozeledtet?

Figyelt kérdés

Tegnap kellett volna megjonnie, de nem jött meg es egyaltlaan nem is érzem a hasamban h meg akarna jönni

Azt tudni kell h ket hete vettem be peteeres környékén 72oras tabit.mem volt nags esélye a terhessegnek de inkább vettem be biztos ami biztos mert kiszakadt a gumi de nem ment el. Kb 30 órával utána jutottam a gyógyszerhez. Fogok teszetlni de inkább arra is kíváncsi lennék h masnak is volt e esetleg a tabitol ilyen. A kesest megertrm de azt h nem faj semmim pedug szokott azt furcsallom.


2019. szept. 14. 08:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tuti, hogy a tabitól van. Nagyon meg tudja zavarni a hormonhaztartást.
2019. szept. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem semmi mellékhatása nem volt a 72 órás fogamzásgátlónak, de ugye mindenkinek máshogy reagál rá a szervezete. Lehet, hogy neked jól felborította a hormonháztartásod, de nyugodj meg, idővel helyreáll! :)
2019. szept. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy az eseményutánitól van.
2019. szept. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az a bajom h nekem gyógyszer bevetele után se volt vérzésem ezért aggódom
2019. szept. 15. 19:31
 5/7 anonim ***** válasza:

Attól még hathatott a gyógyszer.

De a biztonság kedvéért csinálj egy terhességi tesztet, hogy kizárhasd ezt az okot.

2019. szept. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor normális a késés? :(
2019. szept. 16. 11:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Attól is késhet hogy hulla ideges vagy miatta. Nekem egy egész hónap kimaradt így. Pedig esemény utanit sem vettem be. Irass fel fogamzasgatlót ha megjön ne kelljen aggóeni többet
2019. szept. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!