Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most én későn vagy korán érő...

Most én későn vagy korán érő vagyok, vagy valami nem stimmel velem?

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok.

Az a bajom, hogy a növekedésbe szerintem eléggé összekeveredtek nálam a dolgok :S

9 éves koiromban elkezdett nőni a hónaljamon a szőr, és 12 éves koromra, már nagyobb volt rajt, mint anyámnak. Odalent 10 éves koromban kezdett nőni, és most már elég nagy. A nemiszervem megnőtt, szerintem folyásom is van. De mellem még abszulut nincs, igaz 9 évesen az is elkezdett nőni, de azóta megállt azon a szinten, hogy a mellbimbóim kiállnak, és egy kicsit már nőtt. Ezt gyűlölömm wáááá... Nincs menstruációm se. Szörnyen izzadok, annyira, hogy folyik rólam néha a víz szó szerint, és a paattanásaimmal is küzdök. A mellem nem feszül, meg semmi jel nincs arra , hogy nő. Most nekem lehet valami bajom?


2010. júl. 13. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez így teljesen normális.
2010. júl. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi bajod nincsen. Picit talán lassabb nálad a folyamat, de majd a menstruáció megjelenésével felgyorsul.
2010. júl. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Jó, csak egy kicsit, hogy is mondjam megalázó, hogy a mellméretemnek, a derékbőségemnek, meg a magasságomnak köszönhetően a 10 évesek ruháiból válogathatok :S

Amúgy először a mell nő, azután folyás aztán szőr, és mensi ugy tudom

2010. júl. 13. 15:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Neked így jött és normális! De én úgy tudom, előbb a punci szőrösödik és a mell nő, aztán később a hónalj lesz szőrös.
2010. júl. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem először a puncimon nőtt szőr, a hónaljomon kb. a mensim megjelenésével egyidőben kezdett nőni. De hidd el, normális a helyzeted. :)
2010. júl. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!