Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi hozza meg a mensit?

Mi hozza meg a mensit?

Figyelt kérdés
Már 10 napja késik és mennénk lassan nyaralni azt olvastam h a citromlé meghozza. Igaz ez? Terhes nem lehetek tuti, tabit most kezdeném el szedni, és várom már h megjöjjön nem tom miért késik anyám azt mondja h ha nemv ok terhes akk a hvégi kerti munka miatt megerőltettem magam pl homok lapátolás meg iylenek. Szerintetek mit tegyek? Kérlek irjoatok vmit!
2010. júl. 12. 22:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy forró fürdő talán segít
2010. júl. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen a fürdő az tényleg jó mert ha a megerőltetéstől van akkor azmajd ellazítja az izmokat. Lehet a stresztő, hogy izgatott vagy a gyógyszer miatt. De ha elkezted a tabit akkor az is befolyásolhatlya a hormontartalom miatt. Ilyenkor kell egy-két hónap mire a szervezeted beáll újra s megszokja a dolgot.

Kicsit tornázz még, talán segít vagy sétálj nagyokat.

Mindig legyen kéznél valami ha megjönne s jó ötlet menzesz naptárat vezetni amiben pontosan jelölöd a napokat s erősséget. Az nagyon sokat segít, hogy biztos légy magadban.

2010. júl. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt olvastam citromos viz meghozza pár napon belül.kb mikorjönne meg a forró fürdő és egyebek semmi sem használt.És citromot vegyek v elég a teába való citrom tabletta tudjátok a sárga szinű doboza van.Segitsetek
2010. júl. 12. 23:05
 4/6 anonim válasza:

nagy tévedés!

a citromlé késlelteti akár 5-6 nappal is a menstruációt!!!!

akkor igyál citromlevet ha azt akarod hogy késsen!!!

2010. júl. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én is úgy tudom, hogy a citromlé csak késlelteti.nem akarok hülyeséget írni, de úgy tudom, hogy a citromtól és a c-vitamintól az erek összeszűkülnek.
2010. júl. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
igen, a citromlé tényleg késlelteti
2010. júl. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!