Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik a legjobb hüvelyöblítő...

Melyik a legjobb hüvelyöblítő (irrigátor)? És milyen hüvelyöblítő való hozzá?

Figyelt kérdés
2010. júl. 12. 22:27
 1/10 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne. bocsi az OFFért
2010. júl. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tudod mit nem kell azt belülről mosni,irrigálni. A normális ph érték felborul, utánna meg jön a sok hüvelyi probléma. Gomba, hüvelygyulladás. Pár éve még én is mostam belülről a hüvelyemet, és azt mondta az orvos, tisztul az magától, nem kell mindenfélével mosogatni, és igaza volt. Azóta nincsenek problémáim.
2010. júl. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Nekem ilyen van és elég jó. Mást nem próbáltam még.

2010. júl. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én is Colpo Cleaner-párti vagyok. :-)


A hüvely öntisztuló, nem kell mosni, öblíteni. A Colpo Cleaner a tejsav-bacilusokat telepíti vissza, ezek tartják fenn a hüvely eglszséges flóráját. Nagyon kevés íz kell bele, talán két deci (nem egy-kt liter, mint a hüvelyzuhanyhoz), és a nyomása minimális.

2010. júl. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nekem tegnap mondta a nőgyógyászom, hogy nyugodtan használhatok ilyen hüvelyöblítőt.

Akkor ezt a pezsgőtablettát kell belerakni?

Ezzel nem "rontok" el belül semmit, ugye?

2010. júl. 13. 09:34
 6/10 anonim ***** válasza:
A kis tartályba teszel langyos vizet, bele a tablettát (ketté kell törni, mert nem fér bele egyben), feloldódik és azonnal öblíthetsz. Nem ront el semmit belül.
2010. júl. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Akkor ezt a Colpo Cleanert kipróbálom.

És hüvelyöblítőnek ilyen folyadék nincs is, csak ez a tabletta?

Ezt a natúr joghurtos öblögetést ajánljátok?

Esetleg a kamillást?

Vagy ezt inkább beszéljem meg a nőgyógyászommal?

Köszönöm!

2010. júl. 13. 21:54
 8/10 anonim ***** válasza:
Natúr joghurtosról még nem hallottam, de vannak hüvelykúpok is, amelyek arra valók, hogy visszaállítsák a hüvely normál ph értékét. Ezt általában antibiotikumos kezelés után szokták javasolni. A kamilla inkább gyulladásgátló hatású szerintem. Vannak folyadékok is intim zuhanyhoz, de nem ismerem őket. A gyógyszertárban viszont segítenek, sőt ha elmondod mi a gondod, a legjobbat fogják adni.
2010. júl. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A natúr joghurtnál higiénikusabb a Colpo Cleaner. Kamillát vagy akármi mást ne fecskendezz magadba, nem éri meg, és nem is használ. Esetleg a gyógyszertári tejsavas irrigáló folyadék, de azt is jobb a Colpo Cleaner tubusával magadba fecskendezni. Kettétöröd a tablettát, rá langyos vizet eresztesz, feloldódik benne, és kész a tejsavas öblítő folyadék, ami helyrehozza a hüvelyed flóráját. Gomba megelőzésére ideális.


Én havonta egyszer használom csak, menszesz után.

2010. júl. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Értem. Köszönöm a válaszokat.

A nőgyógyászom azt mondta, ha van bajom, ha nincs, egy héten 2szer nyugodtan használhatom.

Köszönöm.

2010. júl. 14. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!