Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elkerülő személysigzavarral...

Elkerülő személysigzavarral tippek ismerkedésre?

Figyelt kérdés

Nagyon unom már hogy több éve egyedül vagyok , de még az is nehezemre esik sokszor hogy lemenjek a boltba :S

internetes ismerkedést próbáltam de nem jött össze és nem is kedvelem , élőben pedig meg se merek szólalni


2010. júl. 9. 02:48
 1/7 anonim ***** válasza:

ugyanez a problémám neked is

de muszáj felülkerekedned rajta, mert sose lesz emberi kapcsolatod

sztem a net is jó, nem kell egyből találkozni emberekkel, lényeg h beszélgetsz vkivel, ha meg komolyabb, akkor merd bevállani és találkozzatok

próbálj meg meditációt alkalmazni, mondogasd magadba h sikerülne fog, nincs semmi baj stb..

pl ha mondjuk van vmilyen kedvenc hobbid (pl sport) akkor szervezz, pl ha mondjuk szeretsz biciklizni írd ki egy ismerkedés fórumra, hogy holnap mennék x helyre y időben, és lenne e vkinek hozzám kapsolódni

ezek jó lehetőségek szoktak, az eleje nehéz, de aztán egyre könnyebb lesz

nemtom hány éves vagy és milyen nemű, de muszáj túlépni rajta, mert előbb utóbb társul hozzá egy szociális fóbia, abból meg pánik és el is indultál lejtőn

(jelen pillanatban én azon vagyok h jöjjek vissza a lejtőről)

2010. júl. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

22/L

szerintem valahola a lejtő alján lehetek most :D

2010. júl. 9. 09:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Jársz pszichoterápiára? Ez lenne az első lépés.
2010. júl. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen de eddig nem sokat használt
2010. júl. 9. 11:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Meddig jártál és milyen fajtára?
2010. júl. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
kognitív viselkedésterápia , asszem ez a neve ( van ilyen ?:D) mellé nyugtató + antidepi
2010. júl. 9. 18:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi változott az életedben az elmúlt 5 év alatt?
2015. máj. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!