Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem értem miért reagálok így,...

Nem értem miért reagálok így, neked van ötleted?

Figyelt kérdés

Az én életemben mindig van egy olyan ember, aki nélkül érzelmileg nem létezek. Ha baj van, mindig kell, hogy valaki megmentsen, hogy ne csináljak hülyeséget. Azt hittem, hogy öngyilkos leszek, ha elveszítem.. most nem akarok meghalni. Az érzések hagynak el engem; az egész olyan kezd lenni, mint egy film. Én, aki elveszíti amiért él, de mégsem hal meg. Fizikailag! Lelkileg nem érzek fájdalmat, de a halálhoz nem biztos, hogy az is kell. Sorra szűnnek meg az érzéseim. Először fájdalmas volt, majd az elmúlt hirtelen, utána nagyon haragudtam.. már ez is elmúlt. Mindennel közömbös lettem! Semmi nem vált ki érzelmet belőlem. A végén antiszociális leszek(orvosi értelemben)? Hogy egyebet is írjak, mindig közel voltam hozzá.

Nagyon jól hazudok & színészkedem & manipulálok. Az ember sosem érték, csak kísérlet része. Olyan jól játszottam, hogy van akinek heccből mondtam, hogy pszichopata vagyok.. egy se hitte el. Most lesz visszafordíthatatlan? Nem tudom eldönteni, hogy akarom e.

(Eddigi diagnózisaim: szorongás, depresszió, ocd, borderline, bipoláris)



2019. ápr. 3. 07:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Eddigi diagnózisaim: szorongás, depresszió, ocd, borderline, bipoláris)



Ezt több orvos diagnozisa vagy te gondolod, hogy ezek a te betegségeid?

2019. ápr. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egy orvostól van mind.
2019. ápr. 3. 09:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Antiszoc vagyok én is. Sokszor kilépek az utcára pfuj emberek. Olyankor senki ne szóljon hozzám, ne nézzen rám, főleg ne érjen hozzám mert olyankor akaratlanul is agresszív kismalac leszek. Utálom ha hozzám érnek. Volt hogy már elképzeltem hogy bántanék valakit. Pedig alapvetően nem vagyok agresszív. Inkább konfliktus kerülőnek mondanám magamat. Diagnozisaim: Klinikai depresszió, bipoláris depresszió, egyéb meghatározható személyiség zavar. Szociális fóbia, OCD.
2019. ápr. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az nem antiszoc. Antiszociális személyiségzavar az köznyelven pszichopata. Ahhoz nem elég undorodni az emberektől
2019. ápr. 3. 11:34
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyéb meghatározható személyiségzavar. Megnézném aki ezt kitalálta! Hát határozzákeg! Nekem volt külön megnevezés nélküli személyiségzavar. Azt írták át borderline-ra
2019. ápr. 3. 11:36
 6/6 anonim válasza:
54%
Túl komolyan veszed az életet. Minden a fejedben megy. Minek a nagy fontoskodás? Az ember pénzt keres, dolgozik, eszik/iszik, alszik, szaporodik és meghal egy nap. A bogarak az intelligenciánk 1 milliomod részével rendelkeznek és mégis képesek ugyanerre. Az emberi intelligencia lett a legsúlyosabb probléma. Ne küzdj tovább, se magaddal se másokkal. Akkor végre valami értelmesre is költheted az energiád. Tanulj meg együtt élni a dolgokkal és nem ellenállni nekik. Változtass amin tudsz rajtad kívül, ami valamennyire jobbá teheti a körülményeidet és nem elbújni és hagyni a félelem irányítson, elzárjon. Ne érdekeljen, ki mit gondol rólad. Aztán belül változz meg. Engedd el a rosszat, az elitélést a túlságos ragaszkodás és a folytonos elégedetlenkedést. Megsúgom, hogy sokkal rosszabb dolgokon mennek át az emberek nap mint nap bárhol a világon. Ahelyett, hogy csak a rosszat vennéd észre, inkább adj hálát azért ami jól megy. Meglátod, lesz értelme.
2019. ápr. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!