Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Filmszakadás esetén olyan...

Filmszakadás esetén olyan dolgokat csinálsz, amit józanul soha, vagy pont ugyanazt, amit józanul (se) tennél?

Figyelt kérdés

Eddig háromszor volt filmszakadás, mindhárom szörnyű volt utólag, hiszen nem emlékeztem, mi történt. Viszont nem voltam egyedül, és a többoek elmondása szerint nem tűntem furcsának, és nem csináltam hülyeség. Olyan is volt, hogy rámmászott vki, aki össze akart velem jönni már régóta, de tőle is elhúzódtam- mivel sose tetszett.

Azelőtt olyan elképzelésem volt erről, hogy az ember ilyenkor durva dolgokat csinál. De ezek szerint én nem csinálok semmilyen gázos dolgot. Te ezzel hogy vagytok?


2010. júl. 3. 19:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Régebben többször volt filmszakadás. Akkor depressziós voltam. Sokszor csináltam olyat amiért másnap nem mertem kimenni az utcára. Csak részletekre emlékeztem de csúnya dolgokat csináltam és utólag szégyelltem magam.

Egy jó tanács. Ne igyál annyit, hogy filmszakadás legyen. Ha mégis sokat iszol és gyanakodsz, hogy nem fogsz másnap emlékezni akkor inkább csak akkor feküdj le amikor kezdesz kitisztulni vagy írd le egy papírra, hogy nagyjából mit csináltál. Másnap örülni fogsz a tanácsomnak és nem fogsz letargiába esni.

2010. júl. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
nem szoktam annyit inni, csak néha előfordult már. nem kellemes állapot, természertesen vigyázok arra, hogy ne következzen be. ezek szerint más ciki dolgokat csinál filmszakadáskor. furcsa, hogy én nem. állítólag még csak nem is nagyon látszik rajtam. olyan vagyok, mint máskor.
2010. júl. 4. 20:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!