Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Filmszakadás esetén olyan...

Filmszakadás esetén olyan dolgokat csinálsz, amit józanul soha, vagy pont ugyanazt, amit józanul (se) tennél?

Figyelt kérdés

Eddig háromszor volt filmszakadás, mindhárom szörnyű volt utólag, hiszen nem emlékeztem, mi történt. Viszont nem voltam egyedül, és a többoek elmondása szerint nem tűntem furcsának, és nem csináltam hülyeség. Olyan is volt, hogy rámmászott vki, aki össze akart velem jönni már régóta, de tőle is elhúzódtam- mivel sose tetszett.

Azelőtt olyan elképzelésem volt erről, hogy az ember ilyenkor durva dolgokat csinál. De ezek szerint én nem csinálok semmilyen gázos dolgot. Te ezzel hogy vagytok?


2010. júl. 3. 19:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%
Én sose iszom annyit, hogy "filmszakadás" legyen. Mértékkel kéne neked is, nem az számít, hogy csinálsz-e hülyeségeket vagy nem, hanem hogy mennyit ártasz ezzel a szervezetednek.
2010. júl. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem talán a filmszakadáskor azt csinálja az ember,amit egyébként nem mer.Tehát teljesen feloldódik,megszünnek a gátlások,és totál magát meri adni.

Az,hogy sokszor olyannal jön össze ilyenkor az ember,akivel józanul nem tenné,az sztem azért lehet,mert gyengülnek az érzékszervek,tehát a másikat nem teljesen olyannak látja amilyen valójában.

2010. júl. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

első: nem 'szoktam' annyit inni, de harminc év alatt már két-három alkalommal megtörtént. tudtam, hogy előjönnek majd az ilyen okoskodók, mint te. mi lenne ha a saját dolgaiddal foglalkoznál?


második: nekem is alapvetően ez a benyomásom, pont ezért tettem fel a kérdést.

2010. júl. 3. 19:27
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer úgy berugtam hogy kifeküdtem egy mozgó busz elé az aszfaltra, úgy huztak ki a járdára, aztán lesmároltam azt a csávót akit amugy sose smároltam volna le.. ennek 5 éve azóta nem ittam egy kortyot sem :)


23L

2010. júl. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Huu,nekem elég kínos dolgaim voltak már ebből:SSS
2010. júl. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
utolsó: mesélj!!:)
2010. júl. 3. 19:36
 7/12 anonim ***** válasza:
50%
Kérdező nem skizofréniára gondolsz?
2010. júl. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
23%

nem 'szoktam' annyit inni, de harminc év alatt már két-három alkalommal megtörtént. tudtam, hogy előjönnek majd az ilyen okoskodók, mint te. mi lenne ha a saját dolgaiddal foglalkoznál?


Már nem azért, de nem te kérdezted? A "Te ezzel hogy vagytok?" kérdésre az a válaszom, hogy nem szoktam ennyit inni. A véleményemre voltál kíváncsi, nekem ez a véleményem, úgyhogy leírtam. Mellesleg nekem is már csak 3 évem van a 30-ig, és eddig egy alkalommal se ittam le magam a sárga földig, mert én tudom, hol a határ. A kérdésre válaszoltam, ha nem tetszik, minek kérdezel?

2010. júl. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
19:30-as hát az alkohol miatt veszítettem el valakit,rontottam el a nyaram elejét:) meg még volt pár eset...:S
2010. júl. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

19:51: nem kérdezte senki a véleményedet, tapasztalatokra vagyok kíváncsi.

arra pedig különösen nem, hogy szerinted ez jó vagy rossz. mostmár dugulj el.

2010. júl. 3. 20:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!