Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi baja lehet? Ugye nem...

Mi baja lehet? Ugye nem valami súlyos?

Figyelt kérdés

Egyik barátomról lenne szó... Érdekel a pszichológia, értek is hozzá, de ő rejtély a számomra.

- bizonyos időközönként elérhetetlenné válik (nem veszi fel a telefont, nem jön msn-re)...mikor előkerül, akkor úgy magyarázza, hogy rájött az 5 perc.

- kiszámíthatatlanok a reakciói (nem agresszív meg semmi, szóval nem így értem, hanem lehet, hogy ugyanarra a dologra 2 különböző nap teljesen különbözően reagál, valamikor csak röhög, valamikor meg teljesen begőzöl)

- mentális betegségeket leírás alapján magára illeszt

- hajlamos az addikcióra (cigi, pia, játék...stb.), de ő ezt nem mindig ismeri el

- dühében furcsa dolgokat csinál (zúzás, önrombolás)


Na, most hirtelen ennyi jut eszembe, de van még sok apró furcsa dolga, de amúgy nagyon rendes srác, jóindulatú, jóhiszemű, legtöbbször kedves, udvarias.


2010. júl. 3. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez egy skorpió ember.:P

Viccelek,de én pont ilyen vagyok,van,hogy egyszerűen nincs kedvem az emberek hülyeségéhez és nem lépek ki a lakásból sem.

Ő ilyen,így kellene elfogadni.

2010. júl. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Áh, ez több annál szerintem... Én is furcsa ember vagyok, igaziból szerintem az épelméjű és a beteg határán vagyok, szóval meg tudom másoknál is húzni a határt...:D
2010. júl. 3. 13:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Enyhe depresszió.
2010. júl. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%

nekem valami kezdetleges érzelmileg labilis személyiségzavar jön le elsőre ebből , de tényleg nagyon nehéz megmondani csak így

először is kéne az hogy 18+ -e? legalább 6 hónapja tart e már nála?

és hogy mennyire durva az az önrombolás ilyenek

2010. júl. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, épphogy 18+, és nagyon régóta tart már nála ez. Volt, hogy megvágta magát, de olyan is, hogy csapkodta a végtagjait a falhoz.
2010. júl. 3. 15:24
 6/8 anonim ***** válasza:

ez cliché de küldjétek el egy pszichológushoz , mi így itt nem fogunk tudni biztosra mondani semmit segíteni meg főleg.

és mivel volt már vágás stb az már komolyab, oda kell figyelni rá , ártani nem árthat szerintem

úgy gondolom hogy még olyan nagy gondja nincs , de tényleg jó lenne ha valaki szemmel tartaná és ért is hozzá , neked meg csak annyit hogy tarts ki mellette

2010. júl. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Borderline?
2010. júl. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én is arra gondoltam, csak (MÉG) nincs pszichológus/pszichiáter diplomám.:) (Gondolom nektek sem, de több szem többet lát...)
2010. júl. 3. 23:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!