Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek mi baja lehet?...

Szerintetek mi baja lehet? Súlyos?

Figyelt kérdés

Egyik osztálytársam mostanában elég szomorú és azt mondta a barátnőm, hogy az a lány öngyilkos akar lenni (mert hogy barátnőmnek a barátja az a csaj így elmondta neki), és hogy domestost ivott mert azt hallotta, hogy attól meghallhat. Tegnap hamarabb ment haza suliból, ma meg nem is jött. Elérni még nem tudtuk. Szerintetek lehet ebből baja?

Én nem tudom honnan jött neki ez az ötlet, de most komolyan nem tudom mit gondoljak.. Nem vagyok vele jóban, viszont sajnálom, mert mi van ha..?


2011. okt. 4. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez elég komoly dolog. Viszont amikor valaki valóban öngyilkos akar lenni, általában nem szokott előtte szólni senkinek, mert fél , hogy megakadályozzák, és nem kér a sajnálatból sem. TEhát valószínű, hogy ez csak egy segélykiáltás volt a részéről. Hány évesek vagytok? (ezt úgy mellékesen kérdezem.)

miért szomorú? én leginkább ezt próbálnám kideríteni, és próbálnék segíteni neki valahogy megoldani ezt. szülőknek egyelőre nem szólni, mert azzal csak ártasz, próbáljátok egymás között megoldani. valószínűleg ki tudjátok rángatni a gödörből, csak kell hozzá egy kis kitartás. lehet, hogy a végén még jóban is lesztek.

19L

2011. okt. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
15-15 évesek vagyunk, egyébként majd megpróbálom felkeresni és beszélni vele.
2011. okt. 4. 21:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!