Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miert kezdek el szorongani,...

Miert kezdek el szorongani, panikolni eves utan?

Figyelt kérdés

Nem mindig jelentkezik, de most is ettem egy croissant, es kajalas utan 5-10 perccel jon a szorongas es pici panikolas. Tegnap a puncsszeletnel volt ugyanez. Cukor? Gluten? Nem csak kajalasnal van panaszom, de azt vettem eszre, hogy kajalas utan altalaban jelentkezik. Volt sima altalanos vervetelem, abbol kiderult volna cukorbetegseg? Hashimotom van, ha szamit.

20/L



2018. aug. 9. 10:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy alapvetően is szorongsz valami miatt?
2018. aug. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Alapvetoen is "panikbeteg vagyok" 1 eve, bar en meg mindig szervi bajt keresek mint ok. Egyebkent hipochonder vagyok. Sajnos az uj heppem a kajalas utani rosszullet. Nem tudom bebeszelem e. Kajalas utan, foleg ha teletomom magam akkor erzem, hogy kicsit hevesebben dobog a szivem, nem tudom az emesztes miatt e, de ez megijeszt es kezdodik a panikolas.


Annyi van meg, hogy megfigyeltem, 13.30korul es 19.00 korul jon erosebb hullamban, de minden nap mar nezegetem az orat, es varom mi lesz.

2018. aug. 9. 10:37
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a fura, hogy ez pont az alacsony cukor tunete. En meg edes evese utan produkalom ezt.
2018. aug. 9. 10:39
 4/5 anonim válasza:

Alapvetően pánikbeteg vagy 1 éve?

Voltál ezzel a kapcsolatban orvosnál?

2018. aug. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, jarok pszichologushoz.
2018. aug. 10. 09:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!