Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek? Nagyon félek.

Mit tegyek? Nagyon félek.

Figyelt kérdés

Sziasztok.


14 éve bipoláris affektív zavarom van, öngyilkossági késztetésekkel, pánikrohamokkal. Egy pár hónapja úgymond tünetmentes voltam, de most pár napja megint előjött, hogy egyedül vagyok itthon és ki tudja mi történik, mert kiszámíthatatlan vagyok. Iskolai kiközösítés és rossz párkapcsolatok miatt lettem ilyen. A gyerekkorom se volt jó. Van pszichiáterem, de csak jövő hónap közepén megyek hozzá. Írjak neki emailt, hogy mi a baj?


Köszönöm a normális válaszokat.



2018. máj. 31. 02:47
 1/3 anonim ***** válasza:
71%

Rendezett, támogató családod volt?


Sok traumatikus helyzet miatt kialakult problémát kezelnek félre, és adnak rossz gyógyszereket meg durva diagnózisokat, amitől folyamatosan komoly panaszok alakulhatnak ki.

2018. máj. 31. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%
Ha úgy érzed baj van, inkább keresd fel a napokban.
2018. máj. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem is ilyen betegségem van csak nekem nincs pánikrohamom. Keresd fel minnél hamarabb az orvosodat. Vagy ahogy írtad,írj neki emailt. Egyébként milyen gyógyszereket szedsz? Megírhatod privátban. Üdv:Enikő
2018. jún. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!