Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek pszichológushoz...

Szerintetek pszichológushoz kellene mennem, vagy csak alaposan kipihennem magam? (lent. )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Arról van szó, hogy az utóbbi időben kezdek félni

itthon,nem tudom hogy mitől, egyszerűen csak félek.És ez csak itthon fordul elő! Mostanában már ha a családtagjaim alszanak már nem is mászkálok a házban, régebben még órákig fenn voltam... A legkisebb zajtól is megijedek, pl.: éjszaka nekidőlt a kutya az ajtónak dübbent egyet én egyből úristen miaz...nagyon megijedek..

1,5éve kb. beteg lettem (autoimmun) akkor ezzel nem nagyon foglalkoztam, mármint nem zavart vagy ilyesmi, nem "problémáztam" rajta. Mostanában viszont többször is eszembe jut hogy miért pont én...?(nem tudom hogy ennek lehet-e valami köze hozzá lelkileg)

Ráadásul itt az év vége igaz, hogy most már nem, de eddig nagyon sokat tanultam, egy éjszaka kb 6-6,5 ritkán 7 órát ha aludtam .Az utóbbi pár éjszakám elég nyugtalanul telt..:S( de szerintem ez a melegtől van)

Szerintetek? Kipihenhetem, vagy forduljak vele orvoshoz?

Ezekkel összefüggésben lehet hogy félek?

15éves vagyok,Lány


2010. jún. 14. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem várj még 2 hetet és ha ugyan ez lesz akkor menj el orvoshoz
2010. jún. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Pihenjél sokat. Csökken a feszültség és elmúlik.

Észre fogod venni, ha valódi félelem.

2010. jún. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Most egy kicsit sikerült megnyugtatnotok:)

2010. jún. 14. 20:57
 4/7 anonim válasza:
49%
Pfúú, szerintem egy izgalmasabb pasit is be kéne újítanod, szerintem a monogámia kezd az agyadra menni. ;)
2010. jún. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nincs is pasim:D
2010. jún. 14. 21:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Pont ezaz...
2010. jún. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
És akkor ez most szerintetek komolyan attól van, vagy csak vicceltek ?:D :O
2010. jún. 15. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!