Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudom mit csináljak hogy...

Nem tudom mit csináljak hogy ne idegeskedjek annyit?

Figyelt kérdés
Az utóbbi 1 hónapban olyan sokat idegeskedtem ,hogy már lassan mindig hányingerem van, az étvágyam sem olyan jó. Mit tegyek?
2010. jún. 14. 11:45
 1/8 anonim ***** válasza:
attól függ min idegeskedsz?
2010. jún. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az érettségin, családi gondok, árvíz!!Ennyi kb. Tudni kell rólam hogy elég ideges típus vagyok, de ez most nagyon sok.
2010. jún. 14. 13:10
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is voltam már hasonló helyzetben. Nekem a patikus a Béres Magnézium +B6-ját javasolta. A tájékoztatóban az van, hogy napi 1-et szabad bevenni, de nekem a 2 volt annyira hatásos, hogy nem voltam elviselhetetlenül feszült. Próbáld ki, hátha neked is beválik!

Jobbulást kívánok! :)

2010. jún. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is az voltam kb 5 évig. Azóta kaptam egy jó magas vérnyomás betegséget. Azóta marékszámra szedem a Xanaxot, és béta blokkolókat. Szerintem előbb fordulj pszichiáterhez. Mert úgy jársz mint én.

16 éves fiú

2010. jún. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Fordulj mihamarabb egy pszichológushoz!Még mielőtt úgy jársz mint én...A sok stressz és szorongás hasonló tüneteket okozott,mint Neked(+ a végén már reflux,menstruációs zavarok,alvászavar,remegés,stb.),de mindig csak halogattam hogy pszichológushoz forduljak,aztán odáig jutott az idegállapotom,hogy öngyilkossági kísérlet után a sürgősségire,majd a pszichiátriára kerültem,most pedig már pszichiáter által felírt Xanaxot és antidepresszánst szedek,és a pszichológusnak (akihez az eset óta járok) már nemcsak a szorongásom/idegességem leküzdésében kell segítenie,hanem a történtek feldolgozásában is...És ma már bánom,hogy nem kerestem föl hamarabb!Nem szabad elhanyagolni a folytonos stressz és szorongás kérdését,hidd el!
2010. jún. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

HÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ HÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ HÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ!

Első válaszoló vagyok!

Eszedbe ne jusson mindenféle gyógyszert venni meg pszichiáterhez menni stb! Légy észnél!!!!!

1 hónap még nem a világ!

Bakker! Az a rossz az ilyen oldalakon, hogy a sok hozzá nem értő osztja az észt!!!!


NEM AZ TÜNETET KELL MEGSZÜNTETNI HANEM AZ OKOT!!!!!!!!!

Ha nem sikerül megszüntetni akkor először patikushoz vagy háziorvos fordulj! Ne a xanax meg mindenféle nyugtató felé!!!


Könyörgöm!!!! ne hallgass rájuk!!!!!


Egy végzős ápoló

2010. jún. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bocsánat! Nem az első hanem a második válaszoló voltam!
2010. jún. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszike a válaszokt! Lehet elmúlik majd ha vége az érettséginek. A Magne B6-t megpróbálom, mert végülis az vitamin. Xanaxot semmi féle képpen nem fogon nyugi szedni, anyukám esetán tanulva. Ő egyébként pánikbteg és nemrégen beszedett nagyon sokat és a kórházba került,de túl van rajta és mi is.
2010. jún. 14. 19:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!