Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért csinálhatja ezt? Ha...

Miért csinálhatja ezt? Ha ilyen okos miért iszik annyit?

Figyelt kérdés
Előre szólok, hogy ez egy kicsit hosszú lesz. Másfél évvel ezelőtt történt, hogy az egyik osztálytársam szerelmet vallott nekem. Előtte nem is beszéltünk, csak köszöntünk egymásnak. Teljesen véletlenül húztam ki belőle a dolgot, végül is vigasztalni próbáltam osztálykiránduláson. Nekem volt akkor pasim és alapból sem annyira jött be nekem a srác, szóval szépen és kedvesen mondtam neki, hogy ez most nem jöhet össze, de beszélünk még. Hát nem beszéltünk, mert kerültük egymást, még köszönni sem köszönt, félénk volt. Át ment másik iskolába, később egyik haverja elszólta magát nekem, hogy többek közt miattam is. Egyébként egy nagyon intelligens, okos srác. Kitűnő tanuló, nagyon sokat tanul és amikor végzett is vagy olvas, vagy valami tudományos filmet néz vagy épp gondolkozik mindenféléről (pl. az univerzum keletkezéséről). Minden héten meccset néz haverjaival miközben minimum három felest lehúznak. Csak úgy tanulás közben is szokott vodkázni, és ha kimozdul haverjaival akkor is iszik eleget. Ha valakinek ennyi esze van akkor miért iszik ennyit? (Igaz, hogy bírja is, tehát nem részegedik le annyitól amennyit iszik.) Egyébként elég visszahúzódó és fura srác, de miért lehet ilyen? (16/L)
2010. jan. 8. 22:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Azért visszahúzódó és fura, mert lelki problémái vannak. Az ivás is ezért van. Ezer dologtól lehet, lehet, hogy pont azért, mert túl okos, és ezért pl. otthon nagyon sokat várnak tőle, amit nem bír. Sok dologtól lehet... Igazából pszichológushoz kellene mennie, mert ennek nagyon nem lesz jó vége. Tudom, miről beszélek, voltam és vagyok is olyan helyzetben, mint most ő, csak én kicsit másképpen...
2010. jan. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Esetleg lehet annyira megbántotta amit mondtál neki hogy ezzel vezette le a feszültségét,aztán kialakult egy "gyengébb" alkoholizmus nála.Megpróbálhatnál vele beszélni,rád hátha hallgatna,és elárulná a bajait.
2010. jan. 11. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!