Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez mi lehhet? Talan szorongas?...

Ez mi lehhet? Talan szorongas? Depresszio? Mit tehetnek ezek a dolgok ellen?

Figyelt kérdés
Kisebb korom ota, felek. Rettegek. Nem tudom megmagyarazni konkretan h mitol. Szinte mindig ugy erzem hogy van valaki a hatam mogott, a lakasunkban is napkozben amikor dolgozik a ferjem. Van, hogy alszanak a gyerekeim, es ugy hallom mintha sírnanak. Volt idoszak, hogy egy horrorisztikus dallam volt a fejemben ha egyedul voltam. (Nem nezzek horrorokat) neha nagyon felelmeteseket almodom. Ezek a dolgok neha ugy elhatalmasodnak rajtam, hogy megbenit a felelem. Ez kis korom ota igy van, de miota meg vannak a gyerekek (mindketten 3 ev alattiak)es sokat vagyunk egyedul, rosszabb lett a helyzet, kozossegben se erzem jol magam. Ingerlekeny vagyok, van, hogy ok nelkul belekotom a ferjembe, amit persze kesobb banok. A gyerekeimnek probalom magambol a maximalisat nyujtani ezek ellenere.

2018. máj. 8. 14:03
 1/4 A kérdező kommentje:
+hozzatennem, hogy volt depresszios kozeli rokonom.
2018. máj. 8. 14:08
 2/4 anonim ***** válasza:
most abszolut nem bantasbol , de ha ez mar gyerekkorod ota tart, neked meg mar gyerekeid vannak, akkor az elmult ca. 20 evben miert nem fordultal meg orvoshoz?
2018. máj. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem szeretnek orvoshoz fordulni, nem tudnam igy elmondani neki is, mint ahogy leirtam így ide. Most jelenleg a milgamma n kezdtem el szedni, ez az elso gyogyszer, amit szedek, ezt is inkabb az ingerlekenysegem miatt.
2018. máj. 8. 14:23
 4/4 anonim ***** válasza:
hat nem tudom, te eleted, te dontesed, viszont en mar felkerestem volna valakit, mert felnek igy mindig. de ezek szerint te tok jol tudod kontrollalni a dolgot, ez arra utal, hogy eros vagy fejben. lehet, hogy onfejleszto konyvek olvasasa segithet valahogyan, nem tudom. pihenj amennyit tudsz, legyenek kikapcsolast garantalo idosavjaid, amikor az agyadnak van ideje az uresjaratra.
2018. máj. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!