Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy asperger szindrómás jó...

Egy asperger szindrómás jó vagy rossz tanuló? Vagy ez személytől függő?

Figyelt kérdés

#Asperger #szindroma;tanulás
2017. nov. 26. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Inkább jó, mert az óra előtti szünetben meg tudja tanulni az anyagot, ahelyett, hogy másokkal beszélgetne.
2017. nov. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen személytől függő.
2017. nov. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
12%
kérdésed régi, de válaszolok. Ahogy én olvastam egy aspergeres iq-ja átlagban 70. Az asperger mellé minden 3. esetben társul hozzá vagy magas intelligencia, (akkor mindenböl kitünö) vagy egy adott irányba nyuló inteligencia, akkor az azt jelenti, hogy iskolában átlagos vagy rosszabb, de viszont külömbözö dolog illetve dolgok iránt nagy az érdeklödése és abban kimagasló.
2017. dec. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy Aspergeres mindig jó tanuló, ha jól tanítják. Személy szerint én még nem láttam olyan Aspergerest, aki rossz tanuló lett volna. Habár arra volt példa, hogy egy Aspergeres azért volt "rossz tanuló", mert a tanárai szemetek voltak és visszaéltek az állapotával, ami pedig egy undorító szokás.


Jómagam Aspergeres vagyok, jó tanuló voltam mindig is, főleg ha normálisan magyarázták el.


Szubjektív válaszom az, hogy minden Aspergeres jó tanuló, objektív válaszom pedig az, hogy személyfüggő.


#3) Egy hivatalos tévedés meghívott hivatalos áldozata vagy, mert az Asperger-szindróma kritériuma az átlagos (100) vagy afeletti intelligencia. Akinek 70 az IQ-ja, az nem Aspergeres. Forrás: Autizmus Alapítvány; Aura Egyesület; SOTE Pszichoterápiás Klinika


Megjegyzés: IQ nagybetű, ból-ből toldalék hosszú, kitűnő hosszú, nyúló hosszú, intelligencia hosszú mássalhangzó, különböző az részleges hasonulás miatt n, érdeklődés hosszú. Aspergert én nagy kezdőbetűvel szeretem írni, de eltolerálom, ha kisbetűvel írják.


További megjegyzés: Nem bántási szándék és nem sértés, csupán nem bírtam megállni.

2017. dec. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!