Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » MIkor vegyem be és lesz tőle...

MIkor vegyem be és lesz tőle valami bajom?

Figyelt kérdés

Holnap lesz vizgsám (és hát eléggé ideges vok)

kaptam 0.5-ös Xanaxot egyik ismerősömtől, még sose szedtem semmi ilyen hatású gyógyszert.

Kérdésem az lenne, h lesz tőle vmi bajom, pl hányás vagy ilyenek és mikor vegyem reggel és akkor a vizsgára lenyugszom vagy hogy

csak egyszeri alakolmra gondoltam nem akarom szedni


2010. jún. 1. 14:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
csak úgy reggel ne vedd be. Ezek nem olyanok ám hogy megnyugszol és kész. Nem lesz tőle gondolatod, annyira letompít és leüt.... pláne az első tabik hoznak magukkal ilyen mellékhatásokat.
2010. jún. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

[link]


itt van a betegtájékoztató.


Azért egy enyhe vizsgadrukk miatt szerintem durva a xanax. Ahhoz hozzá is lehet szokni.

Van ennél enyhébb nyugtató is, ha elmész orvoshoz, akkor valószínűleg ír fel neked. Inkább, mint egyéb vényköteles akármit egyél, amit másnak írtak fel...

2010. jún. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Totál letompulsz tőle. Max este vedd be, hogy jól aludj, de csak a felét.

Vizsga előtt nem ajánlanám, mert nagyon nyugodtan fogsz megbukni:)

2010. jún. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

okés, köszönöm szépen a válaszokat.

akkor félbe vágom, és este beveszek a felét, de akkor holnap is nyugodt leszek ugye?

2010. jún. 1. 14:32
 5/11 anonim ***** válasza:

Te nem vagy tisztában a gyógyszerek veszélyeivel. Egyáltalán NE vedd be, hacsak nincs pszichés problémád és orvos írta fel!

A gyógyszertárakban többféle nyugtató hatású gyógynövényes készítményt lehet kapni, próbáld ki azokat. Nekem pl. a ginseng tea bejött.

2010. jún. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

ez csak egy xanax, nem valami 3. generációs antibiotikum, egy felet simán bevehet belőle.

Igen, vizsga alatt is nyugodabb leszel kissé.

2010. jún. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 psytom ***** válasza:

nehogy elmenj vizsgázni be xanax ozva:D:D:D

abból csak gáz lehet....tompa leszel, bódult, összevissza beszélsz...stb..végülis erős nyugtató

2010. jún. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én nem hordom le a xanaxot a sárga földig, van amire jó az, és van amikor jó az, de nem vizsga előtt az hétszentség :D komolyan, nem fogsz ám tőle gondolkodni, nehogy bevedd.
2010. jún. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én már szedem pár éve, és vizsgák előtt dupla adagtól se lesz semmi bajom. Szerintem ártani nem árt. DE HA ENNYIRE IZGULÓS VAGY, KERESS FEL EGY PSZICHIÁTERT. BÁR LEHET HOGY RIVOTRIL HATÁSOSABB VIZSGÁRA. BÁR AZT PSZICHIÁTER MEG TALÁN HÁZIORVOS ÍRHAT FEL.
2010. jún. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó, ez épp azért van mert régóta szeded! Kialakult már nálad a tolerancia, az álmosító, kábító hatását ezért már annyira nem is érzed. De aki először vesz be ilyet...
2010. jún. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!