Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Össze omlás szélén?!

Össze omlás szélén?!

Figyelt kérdés
Hol is kezdjem. 20x éves vagyok és már úgy érzem hogy a kiégés szélén vagyok. Nem érzem magam sehol sem jól, mindig dühös vagyok, és folyamatosan csak azon kattogok milyen lesz a jövőm. De semmi mást nem látok csak is sötétséget. Az önbizalmam egyenlő a nullával. Minden este megfogadom magamnak hogy holnaptól más lesz, de amint felkelek mintha ugyan úgy kezdődne minden elölről. Lehet hogy csak a változástól félek,vagy nem is tudom.

2017. okt. 25. 23:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Nos, a jövődért csak is te vagy a felelős, ami történik azért senki mást nem szabad hibáztatni, hiszen a te kezedben van a jövőd, ebből az következik az, hogy csak te tudsz változtatni az életeden, szedd össze hogy mivel vagy megelégedve és mivel nem, e-szerint változtass az életeden


Felesleges megfogadni a dolgokat, vagy csinálod vagy nem, ez ilyen egyszeru


Nos az önbizalomról meg az a véleményem, hogy ez egy ideális kifogás, hogy miért is ne változtasson az ember az életén, aki változtatni akar az életén az nem azon fog gondolkodni, hogy vajon az önbizalma ezt engedi-e

Elkéne döntened, hogy mit is akarsz , nem igaz?

2017. okt. 26. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én egyszerűen csak élni akarok! De sajnos ez korlátok közé van szorítva. Lehet ezért nem tudok változni vagy változtatni.
2017. okt. 26. 16:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!