Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért viselkedem így az...

Starboy1 kérdése:

Miért viselkedem így az emberekkel?

Figyelt kérdés
Egyszerüen mindenkivel bunkó vagyok gyakran össze veszek emberekkel megsértem őket,anyukámmal meg ugy viselkedem mintha nem az is az lenne. szedek gyógyszereket azok esetleg nem okozhatnak ilyet? Abilify,Risperdal consta,Sertralin Rivo,amitrex ennyi szert szedek és még ígyse vagyok a legjobban. 16 án beszélek az orvosmmal valoszinu csokkenti oket vagy kapok valamelyik helyett mást.paranoid skizofréniával diagolnak.Magányságban szenvedek és ez csak az én hibám nem másé,nem tudok megváltozni bármennyire is akarom vagy szeretném. Ez az alap természetem? már jópár nővel összejöhettem volna ha irtam volna neki trágárságokat, megakarok változni de nem tudok.

2017. okt. 5. 17:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!