Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Érzelmileg labilis a barátnőm?

Érzelmileg labilis a barátnőm?

Figyelt kérdés
Mindig elég érzékeny volt,iszonyatosan félt hogy elhagyom,bármitől sírva tudod fakadni.Mostanábban azt vettem észre hogy még ingerültebb, velem hol túl ragaszkodó hol elég ellenséges,a fiókjában találtam borotvapengéket,valamint feltűnt a karján hogy vannak vágások,kérdőre vontam,de nagyon nem tudod mit mondani,féltem,de nem tudom mit tegyek,pszichológushoz egyenlőre nem akar menni,és bevallom pszichiátrián nem szívesen látnám,de közben félek hogy egyszer annyira össze roppan hogy sokkal veszélyesebb lesz magára.Szerintetek mi baja lehet ?
2017. okt. 1. 12:34
 1/1 anonim válasza:
100%

Valószínűleg Érzelmileg labilis személyiségzavar. (Borderline)

Vedd rá hogy menjetek el együtt pszichológushoz,vagy pszichiáterhez. Ez a betegség nem játék,és nem fog el múlni.

Tapasztalatból beszélek,én is ebben szenvedek.

21/L

2017. okt. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!