Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós vagyok? Ezek a jelei?

Depressziós vagyok? Ezek a jelei?

Figyelt kérdés

Családi problémák miatt hetek óta nem tudok aludni, folyton sírhatnékom van . Nézek egy filmet az állatokról és elsírom magam. Látok egy nénit az utcán és könnybe lábad a szemem.

Sokszor olyan érzésem van ,hogy nincs értelme az életemnek.

Ilyenkor már depresszióról beszélünk?


2010. máj. 27. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel közelítesz felé. Lehet, hogy most még csak kis idegkimerültség, hozzá az állandó időjárásváltozás, ami mindenkit kikészít. Menj el a háziorvosodhoz, mondd el a problémádat, és megúszhatod egy enyhébb gyógyszeres kezeléssel. A depresszió hosszú folyamat eredménye, ne várd meg. Tapasztalat. Jobbulást!!!
2010. máj. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
megfogadom a tanácsod! köszönöm.
2010. máj. 27. 18:10
 3/3 anonim válasza:
82%

Szia!


Depresszió és depresszió közt is van különbség. Neked most egy családi probléma okozta rossz epizód van az életedben, ilyenkor teljesen természetes, hogy rosszul érzed magad, sírhatnékod van. Ettől nem leszel olyan értelemben depressziós, hogy azt gyógyszerekkel kéne kezelni. Ettől függetlenül ez kialakulhat, te érzed, hogy mennyire súlyos a dolog, egy bizonyos szint után el kell menni orvoshoz, bár én jobban hiszek abban, hogy egy megértő társ vagy barát 1000-szer többet ér mint akár 100 orvos. Próbáld meg kiadni magadból ami bánt, ha nem megy másnak, nekem is írhatsz egy emailt, szívesen meghallgatlak ha úgy érzed ismeretlennek könnyebb beszélni róla. Sok erőt kívánok neked!

2010. máj. 28. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!