Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszió? Nagyon a lelkemre...

Depresszió? Nagyon a lelkemre veszek mindent, és van, hogy napokig görcsölök rajta. Vagy addig amíg az adott embernél jó pontot nem szerzek, megbékél. Ilyenkor 95%ban lehangolt vagyok, akár a napi teendőket sincs kedvem miatta elvégezni.

Figyelt kérdés
Mi ez ha nem depresszió?
2017. júl. 3. 14:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak aggodalom. Sok benned az empátia, a legjobbat akarod nyújtani nekik. Meg némi megfelelési vágy, de semmi komoly.
2017. júl. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
29 évesen szerintem nem normális. :) Főleg,hogy ha úgy megbántanak,az edzést is mellőzném annyira görcsölök rajta. Higyan tudnám ezt leküzdeni,önzőbb lenni? Nem úgy,hogy másokon átgázoljak,hanem,hogy az ilyenek lepörögjenek rólam? A munka helyemen azt veszem észre,hogy a sor végén tengek 1-2 emberrel,de pont az a fajta vagyok,akit ha behívnak megy,mert kell a pénz. A mubkámat szeretem,körülményel fizetések jók. Azok az emberek is 70-80%ban empatikusak,akikre most gobdolok. De ha úgy megszólnak(tudom csipkelődés,lekezelés,okoskodás minden melóhelyen van) azon górcsölök ,mint most,mert félek,hogy akik igy leszólbak azt amiért leszólnak(én is hibázok,de most special nem munkahelyi hibáról van szó,benéztem egy közlekedési szitut ,baleset nem lett) azok tovább adják a kis,majd nagy főnököknek,akik ezek miatt majd kirúgnak,mert alkalmatlan vagyok. Jobban nem tudom leírni...
2017. júl. 3. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!