Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek az nagy szemetseg...

Szerintetek az nagy szemetseg volt a reszemrol hogy jartam egy ingyenes pszihologushoz es egyszer csak soha tobbe nem mentem hozza nem is szoltam neki?

Figyelt kérdés
kb 1 eve nem voltam nala, es nem is szoltam neki semmit csak ugy nem mentem hirtelen mert nem volt kedvem, pedig mas pszihologus anyagi csodbe viszi az embert orankent egy tizest is elkerhetnek ő pedig ingyen foglalkozott velem, jo szemet vagyok.

2017. ápr. 28. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Semmi gond.. ha annyira érdekelné a betege, már felhívott volna, tehát nem aggódik.

Te meg, valószínűleg nem érzed már szükségét a beszélgetéseknek.

Viszont, ha gondolod, felhívod, vagy személyesen egy desszerttel megköszönöd az eddigi segítségét. :)

2017. ápr. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40%
Ha nem beszéltetek meg újabb találkát, akkor semmi gond. Ők sose döntenek helyetted, akár fizetős, akár nem, soha nem fognak felhívni telefonon, és megkérdezni, hogy miért nem mentél. (De ha van konkrét időpont, és nem tudsz menni-vagy nem akarsz -azt illik lemondani telefonon.) Egy év után már fölösleges rágódni, nem gondolod?
2017. ápr. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát én is ingyeneshez járok , de ha nem megyek és nem szólok előre mindig felhívtak, vagy anyukámat hogy miért nem jövök. Szerintem elég nagy bunkóság igen. Én pl szorongok is elég erősen még is elmondtam egy volt pszichológusnak hogy mi a probléma vele és váltani szeretnék. De szerintem is már egy év után kár ezen gondolkodni.
2017. ápr. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Engem anno a középiskolai pszichológusomhoz irányított az osztályfőnököm egy olyan probléma miatt, amit egyedül is képes voltam megoldani. Elmentem hozzá egyszer, mert konkrétan belökdösött az ajtón, aztán szépen megígértem neki, hogy megyek következő alkalommal is, és többet nem látott.

Nem hiszem, hogy nagyon megviselte volna, hogy egy random kamaszlány a hozzá tartozó öt suli közül az egyikből nem tartotta a szavát :D Persze most már másképp csinálnám, egyenesen megmondanám, hogy nem jövök többet, ne várjon, írjon be valaki mást. De akkor sakkban tartott az ofő.

2017. okt. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!