Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan gyógyítható a személyis...

Hogyan gyógyítható a személyiségzavar azon része, mikor már káros ránk nézve (többi lent)?

Figyelt kérdés
Van a zavaromnak egy olyan része, ami nagyon befolyásolja az életem és tönkreteszi, ez a kötődéshez köthető, mikor egy személy iránt táplált érzelmeim annyira erősek, hogy öngyilkossági gondolataim vannak és kipróbálom csalni belőle, hogy áll hozzám, emellett szeretném ha velem töltené el a legtöbb időt és engem szeretne legjobban, és mindig hullámzik az egész, viszont változtatni szeretnék rajta mert nem érdemli meg, én meg már eljutottam oda hogy rosszul vagyok és az egész napom tönkreteszi valami ötlet?
2017. jan. 17. 21:03
 1/2 anonim ***** válasza:
67%
Borderline vagy? Nem tudom kezel-e pszichológus vagy pszichiáter, de egyedül személyiségzavarral nagyon nehéz megbirkózni, így mindenképp szakemberrel kellene beszélned erről a dologról. Én hasonlóval küzdök, görcsösen ragaszkodom emberekhez, még a barátnőim párjukra is féltékeny tudok lenni lány létemre, a fiúkról meg ne is beszéljünk. Nálam nem állapítottak meg borderline-t, pszichiáter bipolárisnak, depressziósnak, szorongósnak, kényszeresnek diagnosztizált bár nyilván főleg egyéb problémák miatt. Ez csak egyfajta velejárója a többi problémának, de nagyon nehéz, mert tudom, hogy ez már terhes dolog a barátaimnak. Esetleg ha van kedved írj privátban.
2017. jan. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pszichoterápiával. Egy hosszúterápa a teljes személyiséget képes úgy átstrukturálni, hogy a pozitívumok megmaradjanak.
2017. jan. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!