Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tiapridal elhagyása után van...

Chuckyhawk kérdése:

Tiapridal elhagyása után van valakinek vmilyen Tapasztalata?

Figyelt kérdés

2017. jan. 14. 19:16
1 2
 11/14 jeverezi ***** válasza:
12%

nincs ilyen tapasztalatom de szerintem nem nehéz leszokni egyik gyógyszerről sem!! Én pl napi két szem frontint szedtem 0,5 mg-t és egyik napról a másikra leszoktam róla semmit se tapasztaltam. Minden fejben dől el szívem ;)


A borderline meg egy divatos tinibetegség olyan mint a 2000'-es évek közepén az EMO volt ők is vagdosáták az erüket és ezzel akartak kitűnni a tömegből. Most ezt nem EMO-nak nevezik hanem borderline zavarnak de a lényege a feltűnésvágy és kitűnni vágyás. Inkább valami más dolgot keress amiben nagy tudsz lenni. Tapasztalatom szerint a hozzád hasonló embereknek egy nagy bajuk van mégpedig hogy nincs egy stabil személyiségük. Ha meg tudnád határozni életed pár területén hogy mik a céljaid eltűnnének a zavaraid.


Például:


miben hiszel? Milyen vallású vagy?

Mi a munkád? Vagy mi szeretnél lenni?

Mi a hobbid?


Normális ember ezekre konkrétan megmondja.


például én (pedig nekem nárcisztikus személyiségem van):


Istenben hiszek

A munkám masszőr és arany kezem van mások elmondása alapján tehát borzasztó jól ráérzek a legkisebb testi bajokra is

A hobbim pedig a filmnézés, moziba járás

Barátaim is vannak és egy szerelmem akivel jól érzem magam


egyfelől tökéletes az életem ellentétben a tiéd pocsék lehet ha ilyen gyógyszert szedsz!


SZEDD ÖSSZE MAGAD ÉS GYENGÉBB GYÓGYSZERT SZEDJ DE CSAK HA SZÜKSÉGES MERT EGY FÜGGŐ BAROM LESZEL!

2017. jan. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
21%
11-essel teljesen egyetértek! :)
2017. jan. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
11-es van különbség egy kis biszbasz feles frontin meg egy több száz mg-s antipszichotikum között..!! Ha nem volt tapasztalatod honnan tudod milyen? Mellesleg, mindenki máshogy reagál.
2017. jan. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Függöny vagyok! ez világos.Ettől még Barom nem...feles frontin mire kaptad?fejfájásra vérnyomás miatt?kb arra aggyák.

10 éve szedek napi 8mg rivotrilt szedd két hétig aztán rakd le utána irj a leszokásról!(Én se irok semmit a Nők menstruális zavaraihoz!)

Am a Tiapridalt pont megvonásra adták.És ugy megborítja a hormonháztartást mint kiderült hogy attol van az ember rosszúl.30 Éves férfi vagyok és annyi bennem az ösztrogén jelenleg mint egy nőben.

Én is végignéztem az EMO kifejlődését.Én is nevetek rajta,hogy divat lett.Gondolom tisztában vagy hogy EMO lány nincs is csak gyakorlatban.Border nem feltétlen vagdossa magát.Én soha nem tettem.

Azt nem irom ide mim van :-D

Az meg a gazdag vagyok tudja meg mindenki kategória.

2017. jan. 20. 20:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!