Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tiapridal elhagyása után van...

Chuckyhawk kérdése:

Tiapridal elhagyása után van valakinek vmilyen Tapasztalata?

Figyelt kérdés

2017. jan. 14. 19:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem olyan durva, volt nekem már rosszabb is. Szédülés, szorongás, álmatlanság voltak a fő tünetek.
2017. jan. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Szédülés nincs.Alvászavarom.Inkább éjszaka vagyok.

Szorongás az nagyon durva plusz érdektelenség.

2017. jan. 14. 19:35
 3/14 anonim ***** válasza:
Ugye nem rögtön jöttél le róla, hanem fokozatosan?
2017. jan. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Mivel elég durván előjöttek a mellékhatásai így azonnal.Ennek már 3 hete.mondjuk este 50 mg-ot szedtem 3 honapja 200-al indultam.
2017. jan. 14. 19:46
 5/14 A kérdező kommentje:

Amúgy hormonvizsgálatra gondoltam.folyamat feszült és fáradt vagyok.ha alámfuj a szél akkor is felizgulok.

se kávé se energia ital nem ér semmit.ha elkezdek menni akkor nagyon megindulok.

2017. jan. 14. 19:49
 6/14 anonim ***** válasza:
Soha de soha sem szabad lejönni antipszichóról hirtelen. Örülj hogy annyival megúsztad ami most van, ha csak nem lesz rosszabb.. Most így fejből nem tudom a Tiapridal megvonásos tüneteit, de van olyan antipszichotikum ami megerősíti a betegséged. Nekem az Explemed azt csinálta. Mi a betegséged? Borderline, azért taggelted?
2017. jan. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen Borderline.Most váltok orvost a jelenlegi az esti 50 mg ot már nem vitte volna ugyse lejjebb azt mondta néha este hagyjam ki.ezt megtettem.Én rivo megvonásra kaptam nincs semmi amire szednem kéne.teljesen el akarták hagyatni már ott ahol belém nyomták a korházba.ott is azt mondták 50 mg rol jöhetek le teljesen.A Bordit honnan vetted?
2017. jan. 14. 20:04
 8/14 anonim ***** válasza:
74%
Csak nyomják mindenkibe a felesleges gyógyszereket.. Szörnyű. Helyedbe én is elhagytam volna, mondjuk én nem hirtelen. A kulcsszavak közé írtad a Bordelinet, onnan gondoltam.
2017. jan. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
8 Éve dobálom a Rivót,nem pesti korházba kezeltek 1.azota.3 hónapja volt kútvölgyi.ott közölték hogy a lehető legrosszabb a rivo borderline-nak.köszönöm a válaszaid.remélem az uj dokim leszed mindenről.Rivórol biztos.
2017. jan. 14. 20:14
 10/14 anonim ***** válasza:
Én is remélem le tudsz jönni. Méreg az összes. nekem is le kéne, csak nem tudok.
2017. jan. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!