Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van egy olyan előérzetem hogy...

Van egy olyan előérzetem hogy meg fogok halni rövid időn belül?

Figyelt kérdés
Olyan gondolatok kínoznak és folyton agyalok miatta, nem hoz semmi megnyugvást. Ebből kifolyólag nagyon rosszul alszok, nem tűrőm már annyira a stresszt sem, idegösszeomlás határán vagyok. Kilátástalan az életem és még csak nem is dolgozom, mert még tanulok. Ahhoz hogy jobban aludjak, altatókat kéne hogy szedjek, de azt se a végtelenségig, mert annak is káros hatásai vannak. Lehet jobb lenne a halál? Mert az értelmetlen földi szenvedésnél még az is jobb. Nem szeretnék meghalni. Sok tervem van az életbe, de egyszerűn a psziché kikészít.
2016. nov. 29. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
A rossz gondolatoktól még nem halt meg senki. Aludni meg majd tudsz, ha kellőképpen kifárasztod magad. Ha csak ülsz, és várod a halált, az rohadtul unalmas dolog...
2016. nov. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De a szövödményeitől igen
2016. nov. 29. 18:59
 3/4 anonim ***** válasza:

téves gondolat ez h ki kell fárasztan magad és akkor majd alszol. a fizikai fáradtság sajnos nem cökkenti a szellemi kimerültslg /stressz stb mértékét, egyszerűen két külön dologról beszélünk.


az okát kéne feltárni, az altató meg tényleg nem megoldás, mert azzal is az van ám,hogy 6-7 napig tök jókat alszol, csak aztán úgy hozzászoksz, h többet aludni se tudsz nélküle ...


Mitől kilátástalan? ezek szerint te magad is tudsz okokat, nem?

2016. nov. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, ezek az okok hétköznapi dolgok szóval ami másnak kényelem nekem már az is stressz.
2016. nov. 29. 20:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!