Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 35 g frontin mit okoz?

35 g frontin mit okoz?

Figyelt kérdés
Ez mennyire veszélyes adag? Mennyi idő, amíg még magadnál vagy ilyenkor? Ha ülő helyzetben veszi be az ember, akkor egy idő után lefordul az ülésről?
2016. aug. 4. 00:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Elég nagy hatást fogsz elérni vele az egyszer biztos, habár meghalni sztem nem fogsz töle.. de az biztos, hogy még másnap is durván kileszel töle, fáradt leszel a kedved meg valszeg elég tré lesz. Szerintem fél egy ora mig magadnál leszel, persze csak akkor ha éhgyomorra veszed be. A székröl meg igen, lefordulhatsz. Egyébként hány éves vagy?
2016. aug. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Moon_Walker ***** válasza:
hánytató segédanyag van benne. nagyon gusztustalan sugárban hányni az orrodon kersztül. szóval ne csinálj butaságot
2016. aug. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
50%

Nekem van ismerősöm aki 100 db 2mg os rivotrillt vett be úgy hogy be volt sörözve.Masnap reggel ő keltett engem.Semmi baja nem volt.Bár 10 éve szedi.

Másik ismim nem tudom de rengeteg xanaxot vett be.Kórház lett a vége.Kimosták a gyomrát de 1 hétig kész volt.

Szoval egyátalán nem hányta ki senki. (bár való igaz nem frontin...)

2016. aug. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!