Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 35 g frontin mit okoz?

35 g frontin mit okoz?

Figyelt kérdés
Ez mennyire veszélyes adag? Mennyi idő, amíg még magadnál vagy ilyenkor? Ha ülő helyzetben veszi be az ember, akkor egy idő után lefordul az ülésről?
2016. aug. 4. 00:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Talán ha leírnád,hogy hány mg-os... és a gramm helyett inkább db számot mondanál, még válaszolni is tudnánk.
2016. aug. 4. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Bocsánat, korán volt még, ha mg-ra gondoltál az már elég egy gyomormosáshoz ha idöben rád találnak...

Szerintem egyébként fél ora után kihánynád az egészet magadtol is.

2016. aug. 4. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

0,25 mg-osból több, mint száz darab. Igen az csak mg bocsánat.

Mikor vehetik észre, hogy rosszul vagyok?

Ez halálos adag?

2016. aug. 4. 09:47
 4/13 A kérdező kommentje:
És miért hánynám ki?
2016. aug. 4. 09:48
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
És ez miért jó neked? Minek kell ennyi gyógyszert bevenni segítségkéréshez, ha anélkül is tudsz segítséget kérni???
2016. aug. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Most így utánaolvasva a neten az alprazolam halálos dózisa nagyon magas, patkányoknál többszáz mg testtömegkilogrammonként és volt hosszú távú mellékhatásokat vizsgáló kísérlet patkányokon két éven át napi 30 mg/testtömegkilogramm dózissal is, szóval elég jó eséllyel nem halnál bele, de igazából ettől még lehetséges, mert ez ugye csak egy átlag, lehet, hogy pont te vagy az, aki érzékenyebben reagál rá, szóval semmiképp ne csinálj ilyet.
2016. aug. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Plusz a drogoktól ugye nemcsak mérgezésbe lehet belehalni, hanem előfordulhat, hogy olyasmit csinálsz, amit amúgy nagyon nem kéne, például kiugrasz az ablakon vagy csak az út közepén rohangálsz, az is épp elég veszélyes. Alkohol+xanax például állítólag tud érdekes mellékhatásokat produkálni.
2016. aug. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nekem TÉNYLEG kilátástalan a helyzetem. Szóval miért hánynám ki? Mennyi ideig lennék magamnál?
2016. aug. 4. 12:09
 9/13 anonim ***** válasza:
Nincs olyan hogy kilátástalan helyzet. Ezt a betegséged mondatja veled.
2016. aug. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia, miért kilátástalan a helyzeted? Írhatsz privátot is.

Egyébként könnyen lehet, hogy a szervezeted kilöki magából és kihányod..

2016. aug. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!