Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mentális begeg vagyok? Hol...

Mentális begeg vagyok? Hol talalálhatok online terapeutát?

Figyelt kérdés

Sziasztok 17/L vagyok. Csináltam pár tesztet a mentális egészségről és bipoláris betegség jött ki... Minden tünet van nálam is...

Nem tudok élvezni dolgokat már nincs kedvem ahhoz amihez régen volt. Szomorú vagyok, volt egy depressziós korszakom amikor vágtam is magam. Irritálnak sokszor az emberek és a halálon is

gondolkoztam... Erotomániám is van néha egy álomvilágba menekülök és azt képzelem hogy híres emberek szerelmesek belém... Tudtok esetleg segíteni? Beteg vagyok? Tanács? Hol találok ingyenes online konzultaciós lehetőséget? Köszi előre is!



2016. jún. 30. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Ennek semmi köze a bipolárishoz. Online terapeuta nincs. Gondolod valaki ott ül a számítógép előtt, mint végzett bölcsész és arra vár, hogy te írj neki?! Menj el a háziorvoshoz, mond el a tüneteidet, s ha ő úgy látja tovább irányít pszichológushoz. Na ott órákig töltögethetsz teszteket csak az már nem játszásiból lesz. BNO kódot fogsz kapni, ha erre vágysz.
2016. júl. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amit leírtál, az nem erotománia, ha elképzeled és az azt képzeld közt marha nagy a különbség. Gondolom eljátsszol a gondolattal, de valójában nem gondolod, hogy Hugh Jackman titkon szerelmes beléd. Ez a különbség.

A vagdosás lehet egy rossz megküzdési mechanizmus, gondolom voltak akkor problémák az életedben, a kedvetlenség, nyomott hangulat lehet depresszió, de szorongás is. Nem tudni pontosan, hogy ma a "bajod", online nem fog senki téged kikezelni. Ha szeretnél segítséget kérni menj el a körzeti pszichiáterhez, aki lehet hogy pszichológiai segítséget fog javasolni. Ezt a TB támogatja. esetleg örzeti családsegítő, nevelési tanácsadó, iskolai pszichológus megkeresése is javallott. Ezek mind ingyenes lehetőségek. Mindenesetre magadat ne diagnosztizáld.

2016. júl. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Abból, amiket leírtál, nem lehet megállapítani,hogy bipoláris lennél. Viszont ha vágtad magad, hogyhogy nem kerültél be a pszichiátriára? Érdemes szakemberhez fordulni ezzel, ha akárcsak késztetést érzel rá vagy állandóan lehangolt vagy,nem tudsz aludni vagy éppen hogy állandóan aludnál, ha folyamatosan fáradtnak érzed magad, az alapvető tevékenységek is gondot okoznak, sokat sírsz stb. A szüleiddel mindenképpen beszélj ezekről a dolgokról.
2016. júl. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszolat! Első válaszolónak azt üzenném hogy ne legyen ennyire ideges egy szimpla kérdéstől és amúgy meg van olyan online azóta már találtam ;)
2016. júl. 2. 10:57
 5/5 A kérdező kommentje:
Második válaszoló köszi most már értem hogy nem erotománia!:)
2016. júl. 2. 10:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!