Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki a saját vérêt megissz...

Aki a saját vérêt megissza, ês a bôrét eszi az milyen betegsêgnek számît? Azon kîvűl hogy mentális? Utalhat ez valamilyen elfolytott pszihopatikus viselkedês mòdra?

Figyelt kérdés

A vèrivàs szàjcsipkedêstôl van, valamikor több napig vagy 1-2 hètig lehet làtni a direkt kitèpett vagy kiharapott, sebek hejèt


A bôrevès...most egy kicsit gusztustalan leszek de az meg fôkènt a làbakról törtênik sarokon, làbujjakon lèvô börkemènyedès, ollôval levagdossa.. Vagy tût bök alà,ès ùgy feszîti le.


2016. jún. 11. 21:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is rágom mindenemet -köröm, köröm körülötti bőr, lábujj, száj. Mindent. Ez nem jelent semmilyen betegséget szerintem, mivel én is teljesen rendben vagyok, szóval ez csak ilyen stresszlevezető, vagy valami kitöltő cselekvés nálunk bőrevőknél. Általában ezért sokat rágózom, vagy rágcsálok valami ételt.
2016. jún. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Orális fixáció
2016. jún. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!