Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan oldódjak fel a fiúk/fér...

Hogyan oldódjak fel a fiúk/férfiak közelében? 17L

Figyelt kérdés
A problémám oka szerintem az, hogy apukám elég rossz példa a jó férjre. Hálaistennek nem alkoholista, nem verekszik, "csak" verbálisan bántja az embereket, ezt ha kifejteném, túl hosszú lenne Tudom, hogy nem minden fiú/férfi rossz, sőt... Találkoztam sok kevessel, aranyossal, az öcsémen kívül mégsem tudok senkivel normális kapcsolatot létrehozni. Nem feltétlen párkapcsolatot, még csak tartós beszélőviszonyt sem. Önszántamból szinte soha nem beszélek fiúkkal a suliban. Az angoltanárom és a kutyasulis oktató is férfiak, mindketten nagyon közvetlen, kedves emberek, de egyszerűen nem tudom elviselni, ha hozzám érnek. Ha valakivel tartósabban beszélgetek pl. neten, le akarok lépni, kényelmetlenül érzem magam, hiába jófej az illető. (Pár nap után.) Most például szükségem lenne pár jó fotóra, és egy fiút kértem meg rá, akit személyesen nem ismerek, de jópár barátnőm igen. Ahhoz, hogy el tudja készíteni a fotókat, találkoznunk kell, de szívem szerint visszamondanám és minden kapcsolatot megszakítanék vele, pedig amúgy nagyon szimpatikus volt, amíg ez a helyzet nem jött. (Most is az végülis, de olyan... Belső késztetést érzek arra, hogy lelépjek.) Most lett végleg elegem ebből, annyi rendes fiúval/férfival találkozom, mégsem vagyok képes feloldódni! Ez változni fog valaha? Nagyon próbálkozom, akarok változtatni, mert egy ember miatt nem kerülhetek el mindenkit.

2016. ápr. 8. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehetséges egy kis háttérben lappangó szociális fóbia, ami talán az apád vonatozásában fennálló nem igazán bensőséges kapcsolat kivetülése más hímnemű egyedekre.
2016. ápr. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Habár én fiú vagyok, de nálam is hasonló a helyzet csak lányokkal (családi háttérrel nincs gond). Amint arra kerülne a sor, hogy párkapcsolat, meghátrálok. Attól függetlenül, hogy én kezdeményeztem e vagy sem.
2016. ápr. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia én is 17 vagyok hasinló problémával. Én apa nélkül nőttem fel szóval én arra fogom, élőben fiúktól elzárkózok, ha kérdeznek válaszolok de egyébként beállna a kínos csend, neten felszabadultabb vagyok de néha engem is elkap ez a kopjon már le érzés:C lehet egy pszichológus nem ártana egyikünknek sem
2016. ápr. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!