Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepresszáns szedésével,...

Antidepresszáns szedésével, egészen pontosan Rexetin nevű gyógyszerrel kapcsolatos tapasztalataitok?

Figyelt kérdés

2016. márc. 26. 15:35
1 2
 11/19 anonim válasza:
Alvásotok rendben van tőle hosszú távon?
2016. márc. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Személyes vélemény:

Izgatottság,zavartság,remegés,szorongás,merevedési zavar.Orgazmus elmaradása.

Októberben jelent meg a Brintellix.

Csak ajánlani tudom.Nincsenek ilyen mellékhatásai.

2016. márc. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Alvásról hosszú távon én nem tudok nyilatkozni. Rövid távon minden ok.

Neked problémáid vannak vele?

Köszi a válaszokat!

2016. márc. 30. 10:02
 14/19 A kérdező kommentje:
09.37-es válaszoló, meddig szedted a Rexetint?
2016. márc. 30. 10:05
 15/19 anonim ***** válasza:

Nem sokáig,mert nekem majdnem minden antidepi izgatottságot,szorongást okozott nekem.

Ha nem,akkor meg álmosságot.

Ez egyiket sem.Max barom álmokat.De melyik nem?

2016. márc. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
100%
En kb 3-4 honapja kezdtem el szedni, az elejen ugy ereztem h megvadulok :D, olyan volt mintha be srogoztak volna, eleg felelmetes erzes volt pedig csak felet szedtem az elejen. Az orvos 4 nap fel szedese utan javasolta h akkor valtsak egessz adagra, de en egy honapig elhuztam mert annyira intenzivek voltak a kezdeti mellekhatasok, de aztan vegul is elmultak, egyedul nekem is az maradt meg, hogy sokat intenziv, es total furcsa dolgokat almodok, mistanaba mar annyira nem, de az elejen mindig verekedtem vagy sirtam almomba.Meg a depresszio mellet is mindig jo alvonak szamitottam es soha nem voltak ilyen erdekes almaim, de hat valamit valamiert. Nem ertem azokat az embereket akik par negativ tunet utan mar "jaj hat en ezt abba hagyom" hozza allasal vannak a dolgokkal.Ebbol is latszik, hogy nem igazi depresszios az az ember aki rogton feladja, igyanis en tudom milyen depressziv allapotba lenni es inkabb minden este almodjak rosszakat meg remegjen kicsit a kezem mint, hogy azt kelljen ereznem ujra. Mielott elkezdtem szedni anti depit en is koruljartam a dolgokat alaposan, Sz. Gabor irasai es foruma a leg elrettentobb. Mikor olvasgattam leveet a viz komolyan. Igy utolag mar hasznaloi tapasztalattal azt mondom, hogy valoszinuleg molesztwltak a gyogyszergyartok gyerekkoraban vagy nem tudom mi baja van a palinak. En jol erzem magam ettol a gonosz gyogyszertol es nem erdekel ha orokke kell szednem.a cukorbeteg se rinyal, h "jaj be kell lonom magam mert meghalok" valami nem jo az agyamba es ez a szer segit h jo legyen, ennyi. Csak mivel ez az agyban tortenik nem a veseben akkor mar rogton rettegni kell, egy szaros algopirinbe is bele lehet halni.Nah mindegy...mar regita olvasgatok es meg nem nagyon szoktam ilyen temaban hozza semmihez ezert bocsanat ha kicsit kacifantos es nem 100 szazalekban kapcsolodik a temahoz, de mar kiakasztanak azok az ostoba emberek akik soha nem eltek meg igazan ezt a kort de ugatnak jobbra balra h mit hogyan kene. Fogd meg a macskafu meg beka haj teadat aztan iszogasd, az majd biztos hatni fog pfff.. Nah mindegy :D ...osszesegeben en jol erzem magam tolle..sot elmondanam h korai magomlessel is kuzkodtem amirol is azt tartjak h koze van a szerotonin rendszerhez..es lass csodat mar nincsen. Jo persze a noknel ez lehe tgazos de a pasiknal meg sztem meg fel is turbozza a dolgokat.
2016. ápr. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Próbálok lejönni róla, de nem nagyon megy, csak negyedet szedek 2-3 naponta, viszont ha több napig nem szedem, szédülés, erős fáradtság gyötör, és képtelen vagyok dolgozni.
2016. ápr. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Köszi!


Mióta/meddig szedtétek? Utolsó válaszolótól kérdezném, hogy mennyire fokozatosan próbálod elhagyni? Jó, most leírtad hogy szeded, de a leszokás elejétől tartottad a fokozatosság elvét?

2016. ápr. 10. 16:17
 19/19 A kérdező kommentje:
Valaki kérdezte az alvást. Lassan 5. hete szedem. Altatót kell mellé szednem, sajnos mint mellékhatás egyelőre álmatlan vagyok. Már kezd rendeződni. Ha minden igaz ez elmúlik.
2016. ápr. 23. 14:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!