Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van valami gyógyszer depresszi...

Van valami gyógyszer depresszióra az antidepresszánson kívül?

Figyelt kérdés
mert elvileg az antidepresszánstól nem lehet sírni, és nekem ezért írták föl, de azt is hallottam, hogy ettől nagyon erőltetett lesz az ember kedve.
2010. ápr. 1. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Kezd el olyan dolgokat csinálni,amire régen vágytál,de nem tehetted meg,most viszont lenne rá lehetőséged. Ne legyen időd unatkozni,mert akkor jön rá az emberre a depi. Kezdj el sportolni,örömhormont termel!:)
2010. ápr. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gyógyszert kérdezett...
2010. ápr. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az orbáncfüvet tartalmazó készítmények hangulatjavító hatásúak. Létezik tea és tabletta formában is, csak gyógynövény hatóanyagot tartalmaz.
2010. ápr. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én most hallottam a Schüssler-féle sókról ebből van több fajta,keress rá a googleban és válaszd ki a neked megfelelőt.Homeopátiás,nem okoz rászokást.
2010. ápr. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!