Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Állandóan azon agyalok, hogy...

Állandóan azon agyalok, hogy mit kellene csinálnom, miért van ez?

Figyelt kérdés
Van egy jó állásom, és mégis ötletelek, minden napra jut vagy 2-3 hogy mi mást kéne csinálnom... ha egy új ötletet kitalálok, napokig szárnyalok, tervezek, elképzelem, hogy abban sikeres vagyok, energikus leszek...aztán jönnek a negatív gondolatok, és szépen lebeszélem magam az egészről, és kezdek másról agyalni, hogy az na az a tuti, na ezzel most én olyat fedeztem fel mint senki... és kezdődik előről az egész. Pl.: könyvet írok(elkezdtem-abahagytam) pedig hozzáétrők is azt mondták, hogy jó... aztán motivációs kisfilm, festek, agyagozok és még egy csomó hétköznapi szakma, amit perpillanat jobban eltudnék képzelni, mint amit most csinálok. De félre ne értsetek szeretem azt is amit csinálok. Valaki ezt megtudná magyarázni? Amúgy sokmindenhez értek, de amint megtanultam, már léptem volna más irányba..

2016. jan. 11. 10:51
 1/1 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem elég kreatív ember vagy és ki szeretnéd élni ezt a hajlamot, mindenáron csinálni akarsz valamit. Ismerem ezt az érzést, csak mindig vissza kell rángatni magam a való életbe, hogy ne cs.sszem el a karrierem, vagy a sulit pl. Egy élet kevés arra hogy mindent ami a fejemben sorakozik, kipróbáljam.

Művészhhajlamok voltak a családban?:) le merném fogadni hogy csak ilyen alkotó-típus vagy és kész (vagy halkan megemlítem, hogy túl sok szabadidő, vagy hiperaktivitás, de tényleg csak bizonytalanul, halkan..)

Ha a jó oldalát nézzük, legalább nem fogsz unatkozni. A gyerekeid meg egyenesen imádni fognak egy ilyen tulajdonság miatt. Sőt kb mindenhol hasznodra válik hogy ilyen vagy.

2016. jan. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!