Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miert panikolok ettol es,...

Miert panikolok ettol es, hogy tundam lekuzdeni?

Figyelt kérdés
Egyszer tortent .hogy ramjott egy panikroham amikor relativ messze voltam otthontol (10 perc biciklivel) es ramjott egy roham ,hogy na most haza kell menni mert rosszul leszek panikrohaomom volt. majd kesobb mar az utcara is alig mertem lemenni nehogy valami bajom legyen most mar valamivel jobb mert eroltettem ,hogy menni kell deDe ha szeretnek messzebb menni autoval pl 10 20 kmes tavra akkor egyszeruen nem birok mert egy hang szol a fejembe ,hogy fordulj vissza mert rosszul leszel es akkor ideges leszek es gyorsan viszafordulok.Nem akarom ezt mert nem voltam ilyen es telejesen megvaltoztatja az eletemet.Mit mondogassak magamban ,hogy jobban legyek illete mit csinaljak iylen helyzetben?

2016. jan. 7. 17:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Értékelj:

1. Utazol valami jó cél érdekében - rosszul leszel

2. Otthon maradsz - rosszul leszel


Mindkét esetben rosszul lehetsz tökmindegy hol vagy, de legalább amikor utazol +1 céllal jobban jársz.

Ráadásul akkor is jobban jársz, ha rosszul leszel, mert elmondhatod hogy legalább megpróbálsz élni! :)

2016. jan. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!