Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan békélhetnék meg ezzel...

Hogyan békélhetnék meg ezzel a helyzettel? Beleőrülök már, meg akarok halni

Figyelt kérdés

A napjaim szörnyen unalmasan telnek el, a napi rutinom: felkelek, szenvedek a számítógép előtt, délután vagy este néha kimegyek magányosan valahova aztán este megnézem a szokásos tv műsoraimat majd később alvás. Aztán még az alvással is vannak gondok, nem mindig megy zökkenőmentesen, és nagyon hülye álmaim tudnak lenni.

De egyszerűen nem bírom ezt az egyhangúságot, minden egyes áldott nap ugyanúgy telik el és tök egyedül vagyok folyton, bár itthon hárman élnek még rajtam kívül de nem érzem jól magam ebben a közegben. Nagyon utálok itt élni.

Nem tudom kiélni az életemet és ebből már nagyon elég volt, fiatalként nem így kéne élnem. Pluszban még itt van az is, hogy akárhova megyek nem érdeklek senkit, egy közösségbe se tudtam még beilleszkedni. Én voltam a kiközösített megaláznivaló senki mindenhol egész életemben.


2015. dec. 18. 14:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Iskola, munka?

Sport?

Találj magadnak hobbikat.

27F

2015. dec. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!