Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek ez mennyire normális?

Szerintetek ez mennyire normális?

Figyelt kérdés

Nagyon hiú vagyok,nagyon nehezen tudok úgy kimenni az utcára,ha nem tetszik,amit a tükörben látok. Gondolom azért vannak még így egy páran. De sokszor ha nem tetszem magamnak,akkor ütöm magam,általában a kezemet vagy a lábamat de van,hogy a fejemet. Olyan is van,hogy belemarok a saját bőrömbe teljes erővel,elképesztő indulat van ilyenkor bennem. Ez így leírva elég ijesztő. Alapvetően nyugodt természetű vagyok. Ha tudom,hogy rémesen nézek ki,iszonyatosan gyűlölöm az embereket,amiért keresztül néznek.

rajtam,amikor meg ,,szép"vagyok,utánam fordulnak meg bámulnak,meg cuppognak. Szeretem ha megneznek,jól esik,mint minden nőnek,különben visszahúzódó vagyok,egyáltalán nem vagyok

pasifaló,évek óta nem volt kapcsolatom. Alsós koromban a fiúk csúnyának csúfoltak,eltakarták a szemüket,mikor elmentek mellettem,hogy ne kelljen rám nézniük,velem ijesztgették egymást,hogy majd én puszit adok annak,aki nem viselkedik. Beteges

a viselkedésem és ez is közre játszik vagy egyszerűen csak nagyon nagyon hiú vagyok? Nagyon kíváncsi vagyok a véleményetekre! Köszi!



2015. dec. 2. 16:19
 1/3 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok
2015. dec. 2. 16:24
 2/3 anonim ***** válasza:
71%
Nem hinném, hogy ez hiúság, inkább személyiségzavarnak tűnik és egyáltalán nem normális, fordulj pszichológushoz, vagy pszichiáterhez, feltehetően komoly önértékelési gondokkal küzdesz.
2015. dec. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
66%
Nem vagy hiú, és a viselkedésed sem beteges. Hidd el, rengeteg ember küzd hasonló problémákkal. Ezt csak azért mondom, hogy ne érezd magad "szarnak" emiatt, mert az emberek nagy többségében megvan ez az önbizalomhiány. Én úgy vettem ki a szavaidból, hogy elég rendesen tele vagy indulatokkal. Talán nem is érzed, de ezek adódhatnak a gyermekkorban elszenvedett traumákból is. Én javaslom neked a pszichológust. Akár csak pár alkalomra menj el, utána sokkal jobban fogod magad érezni. :) Tudom, ilyenkor mindenki igyekszik kibújni ez alól, de gondolj bele: 40 fokos lázzal elmegyünk az orvoshoz, ugyanígy beteg lélekkel is el kell tudnunk menni terápiára. Hajrá! :D
2015. dec. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!