Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Borderlineként egyre rosszabbu...

Borderlineként egyre rosszabbul vagyok. Holnap kéne pszichiáterhez mennem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az utóbbi hetekben rengeteg negativ dolog ért: válóperem rosszul alakulása, közeli szerettem elvesztése, anyagi problémák, betegség, műtét. Folyamatos migrénem van, olyan, mintha egy hullámvasúton lefelé robognék. Alvászavaraim visszatértek, nem megyek emberek közé, sokat sírok, olyan sokszor, mintha álomvilágban élnék. Öngyilkos gondolataim hihetetlen erősek. Nem szeretnék kórházba kerülni, de igy sem jó, hiába szedem a gyógyszereket.
2015. dec. 2. 07:08
 1/4 anonim válasza:
0%
És csodálkozol hogy válsz?
2015. dec. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az emberek annyira félnek a kórháztól, pedig feleslegesen. Sokkal többet segít, mint a gyógyszerek. (voltam ott én is) Mindenesetre holnap menj el a pszichiáterhez, mondd el neki, amit ide is leírtál. A kórházba nagykorú csak önként mehet be, senki nem kényszeríthet rá, hogy kórházba menj.
2015. dec. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az első hülye, ne foglalkozz vele!


Hívd fel az orvost, hogy nem tud-e esetleg ma fogadni. Ha nem, ezt a napot bírd ki valahogy, ha megteheted, menj el túrázni, ilyenkor nem fogsz sok emberrel találkozni. Holnap pedig mindenféleképpen mondd ezt el a pszichiáternek.

2015. dec. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na azóta, hogy alakultak a dolgok? :)
2016. szept. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!