Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetek hipohondria ellen?

Mit tehetek hipohondria ellen?

Figyelt kérdés
úgy értem h ha hallok vmilyen betegségről vagy elkezd fájni valamim mindenfélét beképzelek.lassan olyan szinten h már a tüneteket is képes vagyok produkálni.mit tehetek az efféle idegesség ellen?
2010. márc. 20. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Foglald el magad, tanulj, mint egy állat, vagy dolgozz vakulásig. Mire hazaérsz, jól fog esni minden testi fájdalom, édes lesz a pihenés. És nem azon fogsz töprengeni, vajon a veseráknál itt szúr vagy ott húz.
2010. márc. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

hát sokat számít az h mennyire unatkozom, ugyanakkor rendszeresen sportolok is.

mindenesetre köszi a választ!

2010. márc. 20. 18:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj el általános kivizsgálásra (egy vérvételre), hátha az meggyőz, hogy nincs semmi bajod. Amúgy én is voltam így, de arra gondoltam, hogy ha valóban beteg lennék, mindig érezném a tüneteket, nem csak akkor, amikor valamilyen betegségről hallok...A lényeg, hogy tisztázd magadban, hogy semmi nem bizonyítja azt, hogy betegséged van!!!
2010. márc. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Neked feltétlen mielőbb találnod kell egy jó hipohondria szakorvost, lehetőleg magánúton!

Kérj TELJES kivizsgálást, ultrahanggal, CT-vel, MR-el, PET-CT-vel, vastagbéltükrözéssel, illetve néhány egészséges fog kihúzásával, valamint a nukleális medicina minden áldásával.


Ha még mindig nem ment el a kedved, akkor keress fel egy jó drága természetgyógyászt, és kérj testüregi massaget!

2010. máj. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!