Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetek a szórakozottságom...

Mit tehetek a szórakozottságom ellen?

Figyelt kérdés
Gyakran megfeledkezek dolgokról, nem jutnak eszembe dolgok. Otthon hagyok dolgokat, stb. Hogyan tudnám ezt a fajta memóriámat javítani?
2011. júl. 26. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
gyógyszerrel semmiképp ,néha én is így vagyok,ez egyszerűen jellem"hiba" ,de legyél össszedetteb és próbálj a fontos dolgokra koncentrálni illetve a nem fontosakat mellőzni
2011. júl. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Béres cseppet próbáltad már? Néha a nyomelemek, vitaminok segítenek.
2011. júl. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 yuda ***** válasza:
Nem biztos a szórakozottság, hanem lehet ebben a rohanó világban túl sok impulzus éri az embereket, sok az infó-én úgy oldom meg, mindent beírok naptárba, kicetlizek, kiragasztok dolgokat, mert egyszerűen ha nem csinálom meg rögtön, pár perc és jön újabb 20 információ és az előző elsikkad -ezt tanácsolom neked is, de persze szedhetsz vitaminokat,miegymás...ha nem árt :)
2011. júl. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szégyen ha írsz egy listát, hogy mit kell feltétlenül elintézned, de közben tréningezd a szürkéket, figyelj jobban, meg ha valami igazán fontosat kell megjegyezni akkor koncentrálj és azon agyalj egy ideig, mert könnyen eshetsz abba a hibába, hogy csak a rövidtávú memóriádban maradnak meg a dolgok az meg nem sokáig tart.
2011. júl. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat! Majd jobban koncentrálok és felírok dolgokat, "akinek nincs esze legyen notesze" :D
2011. júl. 26. 21:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!