Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek az baj ha mindent...

Szerintetek az baj ha mindent komolyan veszek és arra gondolok mindig, hogy rosszat gondolnak rólam?

Figyelt kérdés
Mármint úgy értem, hogy ha viccre vesznek, amin nevetnem kéne, elő is adom hogy ezen nevetek egy mosollyal, de belül meg azt érzem, hogy ez gáz és ez támadás volt és legszívesebben beszólnék. + van olyan "tünetem" ha pl. Valamit helytelenül csinálok, az van bennem, hogy rosszat, gonoszságot gondolnak rólam. Ez úgy összeségében normális vagy nem?
2015. okt. 27. 21:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen baj. Én is így vagyok vele és pont tegnapelőtt volt belőle oltári balhé. Tegnap pedig körülbelül mindenki ellenem fordult a munkahelyemen... Szóval jah. Úgy összességében nem normális, úgyhogy minimum egy pszichológus kéne neked.
2015. okt. 28. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!