Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez miért van? Többi lent

Róbert dávid kérdése:

Ez miért van? Többi lent

Figyelt kérdés
Sokszor azt érzem hogy olvasnak a gondolataimba, hallucináció szerüség is szokott lenni nem meghatározott skizofrénia a diagnózisom de szerintem nem vagyok az,szoktam hallani párbeszédeket a fejemben de ez főleg akkor van mikor stresszes helyzetbe kerülök főleg olyan beszédeket amikről már beszéltem valakivel nehéz megfogalmazni igy, elkezdem nézni valakit pl anyukámat és kérdezi mi az? én meg mosolygok sokszor mondja hogy idegesítő de én akkor is bámulom..igen ez elég beteges aztán abba hagyom, hogy tudnám megerőltetni magamat hogy ne üljek állandoan a gép elött és eljárjak itthonról? nekem ez nagyon nehezen megy elmegyek a boltig addig képes vagyok azt ennyi, mi az ami motiválhatna jobban lennék? barátok biztosan , esetleg barátnő de azt nem ebbe az állapotba mert biztos nem értene meg , felkészűlve vagyok se rá pedig sokszor gondolok erre milyen jó lenne, most elég össze vissza fogalmaztam meg de várom a válaszokat 24/F

2015. okt. 15. 19:13
 1/2 Beenyy123 válasza:
Ez azt jelentheti hogy magányos vagy nem találod most a helyedet a világban nincs meg az egyensúly a fejedben ami segíthet az ha haverokkal csinálnál valamit szüleiddel elmennél valami közös kirándulásra ilyesmi.
2015. okt. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Az én fejemben is beszélnek, illetve utólag beszélgetek magammal, hogy ezt vagy azt a helyzetet hogy kellett volna megoldani. Jár az agyam mint a motolla. Történetek keringenek, jobbára olyan emberekről akiket ismerek. Arra azért figyelek, hogy hangosan ne válaszoljak magamnak.

Nincs ezzel semmi baj. Rájöttem hogy írni kell. Minden történetet leírok, azt is beleszövöm ami a saját Én se nagyon mozdulok ki itthonról, ha csak tehetem, igaz én olvasok is sokat. Próbáld leírni, olvasni. Ezzel eltereled magadról a gondolataidat is. életemből indul ki.

2015. okt. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!