Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy nyugodjak meg?

Hogy nyugodjak meg?

Figyelt kérdés

Annyira ideges vagyok, hogy remegek, az egész gyomrom görcsbe van, és mindjárt sírok.. A kezem szétkaroltam, ollóval vagdostam a combomat, amíg nem vérzett...

Mit csináljak??


16/L


2010. márc. 5. 19:56
1 2
 11/19 anonim válasza:
Szerintem nyugodtan menj el pszichológushoz, ha még nem voltál. Biztosan tud segíteni. Többet mint a barátaid üres közhelyei. Ezt tapasztalatból mondom.
2010. márc. 6. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
:DDDDDDDDDDDDDDDDDD
2010. márc. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
80%

azért vagdosod magad mert megfog jönni?? jesszus ez már beteges, sztem mindenkinek rossz ha megjön mégse csináljuk sztem is pszichológussal kéne beszélgetned..

de most akkor minden hónapban ezt fogod csinálni 45 éves korodig? utána meg azért mert változókorba lépsz??

gondolkozzál már gyerek, sztem neked nem a havibaj a bajod...

2010. márc. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Istenem, mennyi beszűkült ember..

Tudjátok, van a PMS. Tudjátok? Egyik tünete a feszültség, idegesség...

Komolyan, ide egyre nyomorékabb emberek járnak..

2010. márc. 6. 20:03
 15/19 anonim ***** válasza:
35%

15:17-es vok

b*zmeg, sztem te vagy a beszülükt beteg vagy!!

ilyet normális ember nem csinál, jól írja az előz hozzászóló nem kellesz senkinke, ha már így neten kersztül is oltani tudod azt aki elolvassa a problémád és segíteni akar akk tényleg nem érdemelsz meg senkit

vagdosd magad agyon és vérezzél el

16 évesen nem attól avgy ideges mert megjön, mindneki ideges meg feszült tőle mégse csinál ilyet

2010. márc. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Ja persze, nem kellek senkinek :DDD

Jó poén :) Mindenki magából indul ki.. Én nem itt élem az életem, mint mások :)

2010. márc. 6. 20:48
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
akkor miért innen várod a megoldást a nagy világfájdalmadra?
2010. márc. 7. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

ezaz

akkor minek ide írogatsz sok baromságot? mégis csak várod, hogy valaki írjon már vmit arra, hogy miért vagy ennyire beteg..

huu ha annyira kellesz mindnekinek akkor miért nem kérdezett meg tőlük, és miért idegen emberektől várod a választ??

annyi barátod van, akkor őket kérdezgesd, de sztem nem mered, mert tiszta hülyének néznének, de akk hogyis avgy? igaz barátra mindig számíthatsz, szal akkor kéne rájuk számítanod

szánalams vagy....

2010. márc. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 szivárványpóni^^ válasza:
Nekem ami mindig bejon.Lekapcsolod a lampat es beulsz egy forro meleg kad vizbe es csak becsukod a szemed es ami jon azon gondolkodsz.Csak ne stresszeld magad ha maganyra vagysz akkor is ez a legmegfelelobb mondja hogy lenyugodj szerintem.nekem.eddig mindig bevalt :) remelem.tudtam.segiteni
2014. jan. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!